24 marca 2015

Twoje konto osobiste w Europie

 
Pracujesz za granicą i potrzebujesz konta? Teraz to proste! SMART Konto EU to pierwsze europejskie konto osobiste bez granic. Możesz z niego korzystać tak jak ze zwykłego konta w Polsce, wykonywać przelewy krajowe i zagraniczne, wypłacać gotówkę w dowolnym bankomacie, a dodatkowo podać pracodawcy aby przelewał Ci pensję w euro.
 
Smart Konto EU:
  • 0 euro za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 euro za przelewy krajowe i europejskie
  • 0 euro wypłaty z bankomatów w strefie euro
  • najlepszy kurs wymiany euro
 
W trosce o Twoich bliskich możesz otworzyć dodatkowe całkowicie bezpłatne SMART Konto w złotówkach i upoważnić do niego członka rodziny. Dzięki temu będziesz mógł przelewać błyskawicznie pieniądze między swoimi kontami po specjalnym kursie euro. Twoja rodzina może otrzymać do tego konta kartę i swobodnie płacić w sklepie lub wypłacać pieniądze w bankomacie.
 
 
W Banku SMART możesz otrzymać jedną darmową kartę płatniczą do SMART Konta i jedną darmową do SMART Biznes Konta bez względu na jego walutę. Dzięki niej możesz płacić w sklepach i internecie lub wypłacać bezpłatnie pieniądze w bankomatach na całym świecie.
Dodatkowo bank udostępnia darmowe przelewy europejskie w euro, co pozwala opłacić rachunki np. czynsz za mieszkanie lub prąd tak jakbyś korzystał z konta otworzonego w banku za granicą. Możesz także skorzystać z korzystnego kursu walut dostępnego tylko dla posiadaczy kont EU.