21 czerwca 2015

Konto Wyższej Jakości najlepszym rachunkiem osobistym w rankingu tygodnika Polityka!


Konto Wyższej Jakości z oferty Alior Banku zajęło pierwsze miejsce w rankingu rachunków osobistych dla klientów tradycyjnych przygotowanym przez tygodnik Polityka.
Autorzy zestawienia porównali ofertę ponad 20 banków obecnych na polskim rynku, oceniając je pod kątem blisko 20 kryteriów.


Redakcja tygodnika Polityka tworząc listę najlepszych kont bankowych dostępnych w Polsce, przygotowała oddzielne rankingi dla trzech typów rachunków: dla klientów internetowych, dla klientów tradycyjnych oraz dla osób zamożnych. W ramach każdej kategorii, produkty oferowane przez banki były oceniane pod kątem kilkunastu kryteriów i odpowiednio punktowane w zależności od dostępności i atrakcyjności usługi w danym banku. Banki, których konta uzyskały po zsumowaniu największą liczbę punktów znalazły się w czołówce rankingu.

W przypadku rankingu kont dla klientów tradycyjnych autorzy zestawienia brali pod uwagę m.in. liczbę placówek banku, koszt zlecenia przelewu w oddziale, wysokość prowizji za papierowy wyciąg, dostęp do bezprowizyjnych bankomatów, a także dostępność warunków umożliwiających darmowe prowadzenie rachunku.  

Przy wymienionych założeniach, bezkonkurencyjne okazało się Konto Wyższej Jakości dostępne w ofercie Alior Banku. Jego posiadacze, którzy w danym miesiącu uzyskają wpływ na konto w wysokości minimum 2 500 złotych lub wykonają transakcje kartą na łączą kwotę nie mniejszą niż 700 złotych, nie zapłacą za prowadzenie konta, czy użytkowanie karty oraz za wszystkie inne operacje i usługi, realizowane zarówno w Internecie jaki i w oddziale. Bank gwarantuje również, że powyższe warunki pozostaną niezmienne przez minimum 5 lat. Dodatkową zaletą oferty Alior Banku podkreśloną przez redakcję jest dostęp do szerokiej sieci placówek bankowych. 

 OTWÓRZ KONTO WYŻSZEJ JAKOŚCI

Źródło: aliorbank.pl