22 kwietnia 2017

Money Mania 10: 560 zł premii oraz szansa na zdobycie 1500 zł!

Ruszyła edycja 10 Money Mania z Bankiem Millennium. Tylko teraz aż czworo uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki opisane w regulaminie, prócz możliwości otrzymania premii, bonu o wartości 100 zł i zwrotu gotówki od Banku Millennium otrzyma dodatkowo bon o wartości 1500 zł do wykorzystania na dowolną wycieczkę z oferty serwisu wakacje.pl.
 
Promocja trwa do 28 maja 2017 r.
 
 
Z promocji mogą skorzystać tylko te osoby, które są nowymi klientami Banku Millennium. Uczestnikami akcji nie mogą być klienci banku, którzy mają zawartą umowę z bankiem, dotyczącą świadczonych przez bank usług i którzy są lub byli uprawnieni do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w banku po 01.04.2015 r.
 
 
Zyskać można nawet 560 zł Premii:
  • 100 Premii w ramach promocji Money Mania
  • Bon o wartości 100 zł do zrealizowania na stronie wakacje.pl
  • Dodatkowo od Banku można otrzymać nawet 360 zł zwrotu za transakcje
 
Jak otrzymać 100 zł premii?
 
Jeśli jeszcze tego nie robiłeś, zarejestruj się w Money Manii - proces rejestracji zajmie Ci tylko chwilę.
Od razu otrzymasz wiadomość potwierdzającą - kliknij w nią - tym samym potwierdzisz chęć udziału w promocji. Przejdź na stronę Edycji 10 i wyślij wniosek o Konto 360o / Konto 360o Student ze strony akcji. Podpisz umowę i aktywnie korzystaj ze swojego nowego konta, a premia wpłynie na nie w terminie wskazanym w regulaminie.

Jak otrzymać bon o wartości 100 zł?
 
Nie musisz robić nic dodatkowo - bon otrzyma każdy, kto spełni warunki opisane w regulaminie akcji.
Unikalny kod Twojego bonu o wartości 100 zł otrzymasz razem z wiadomością potwierdzającą naliczenie premii. Pamiętaj, że będzie ważny rok – możesz go użyć kiedy będziesz chciał do wycieczki, którą zarezerwujesz za pośrednictwem serwisu wakacje.pl.
 
Jak otrzymać dodatkowe 360 zł zwrotu od Banku Millennium?
 
Otwórz konto w banku nagradzanym w rankingach jakości i korzystaj z niego na co dzień.
Otrzymasz zwrot 2% płatności kartą (do 30 zł miesięcznie) i 5% płatności BLIKIEM (również do 30 zł miesięcznie). A zatem możesz zyskać aż 60 zł premii przez 6 miesięcy!
 
Sprawdź co zrobić, żeby prócz premii i bonu dostać jeszcze 1500 zł!                                     
Tylko teraz aż czworo uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki opisane w regulaminie, otrzyma dodatkowo bon o wartości 1500 zł do wykorzystania na dowolną wycieczkę z oferty serwisu wakacje.pl. Bon jest ważny przez rok!
Nagrodę otrzyma ten, kto jako 90, 180, 270 i 360-ty aktywuje aplikację mobilną i wykona 5 transakcji Blikiem.
 
Konto 360º lub Konto 360º Student Banku Millennium to 0 zł:
  • za prowadzenie konta i kartę do konta,
  • za wypłaty z bankomatów,
  • za krajowe przelewy w złotych przez Millenet i aplikację mobilną,
  • za przelewy na e-mail i numer telefonu,
  • za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty.
 
 
Zwolnienie z opłat za Konto 360°, kartę oraz wypłaty z bankomatów w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu. Konto 360° Student jest prowadzone bezpłatnie dla osób w wieku 18–26 lat. Zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz