12 sierpnia 2017

Promocje kont osobistych - sierpień 2017

Sierpień to kolejny miesiąc, w którym liczba promocji kont osobistych ulega zmniejszeniu. Przedłużenia doczekały się: promocja ING Banku Śląskiego, która zachęca wypłatą 100 zł oraz propozycji mBanku, w której łącznie jest do zdobycia nie 600 zł, jak poprzednio, ale 650 zł w ciągu 5 miesięcy. Lukę po starych promocjach wypełniły dwie nowości, które kuszą podobną nagrodą, jaką jest bon zakupowy.

Dzięki informacjom zawartym w tabeli klient dowie się, ile może zarobić na założeniu rachunku oraz jakie warunki będą go obowiązywać. Poniższa lista nie obejmuje ofert kont VIP oraz skierowanych wyłącznie do beneficjentów świadczenia „Rodzina 500+”
 
Premie dla nowych klientów zakładających konto osobiste w bankach – sierpień 2017 r.
NOWE promocje
Bank Szczegóły
Alior Bank Promocja „Konto Internetowe z bonem Sodexo”. Bank umożliwia nowym klientom banku otrzymanie bonu Sodexo o wartości 100 zł w zamian za otwarcie Konta Internetowego. W tym celu należy w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o ROR wykonać w kolejnych dwóch miesiącach płatności bezgotówkowe dołączoną do konta kartą debetową na kwotę co najmniej 500 zł miesięcznie.
Oferta dostępna do 25 sierpnia 2017 r.
 
Inteligo Promocja „Intersport za 0”. Trzy kody elektroniczne do sieci sklepów Intersport o łącznej wartości 150 zł dla klientów, którzy założą konto Inteligo w ramach promocji. Aby je otrzymać, należy otworzyć Konto Inteligo razem z kartą debetową, którą do 14 września br. trzeba zrealizować min. jedną transakcję bezgotówkową. Liczba nagród jest ograniczona do 2000 kompletów. Udział w promocji będzie możliwy po dokonaniu rejestracji. Promocja dedykowana osobom, które nie posiadają konta w Inteligo lub PKO BP.
Ostatni dzień na złożenie wniosku o konto wypada 31 sierpnia 2017 r.
 
PODTRZYMANE promocje z poprzedniego zestawienia 
Bank Szczegóły
Bank Pekao Promocja „Konto Pomocne dla emerytów i rencistów”. Bank oferuje preferencyjne warunki prowadzenia rachunku w przypadku założenia Eurokonta Premium lub Eurokonta Aktywnego Plus. Podstawowym warunkiem oferty jest osiąganie dochodów z tytułu emerytury lub renty. Promocja zapewnia:
 • 0 zł za korzystanie z konta, jeśli wpływa na nie emerytura lub renta (do 2 lat od jego otwarcia),
 • 0 zł za kartę debetową, jeśli posiadacz zrealizuje min. 4 transakcje bezgotówkowe w ubiegłym miesiącu,
 • 0 zł za wypłaty dokonane z bankomatów krajowych,
 • 0 zł za przelewy zewnętrzne i wewnętrzne zlecone w placówce.
Z oferty można skorzystać do 31 grudnia 2017 r.
 
BGŻ BNP Paribas Promocja „Konto z Money Back”. Założenie Konta Maksymalnego lub Konta Optymalnego w okresie promocyjnym uprawnia klienta do otrzymywania nagrody w postaci bonusów pieniężnych na ROR. Premia jest rozumiana jako zwrot na rachunek w wysokości 2 proc. wartości płatności, które są zlecone debetówką. Maksymalny miesięczny wpływ z tego tytułu nie może przekroczyć 25 zł, co daje 300 zł rocznie. O bonus można się starać przez 12 miesięcy. Aby wziąć udział w promocji, nie obejdzie się bez zaakceptowania regulaminu oraz karty debetowej wymaganej do płatności. Klient wnioskując o konto, składa również wniosek o dostęp do bankowości elektronicznej.
Ostatni dzień obowiązywania oferty to 31 sierpnia 2017 r.
 
Citi Handlowy Promocja „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – edycja II”. Citi Handlowy umożliwia zyskanie do 400 zł w postaci dwóch bonusów. Pierwszy z nich to zwrot na konto w wysokości 6 proc., który trafi do każdego, kto zarejestrował się w promocji, a także zrealizował w danym miesiącu min. jedną transakcję bezgotówkową o wartości co najmniej 50 zł. O bonus można ubiegać się przez kolejnych 6 miesięcy, co daje maksymalny zwrot w wysokości 300 zł.
Druga część nagrody wynosi 100 zł i przysługuje klientowi, jeśli w określonym czasie spełni jeden z dodatkowych warunków stawianych przez bank, tzn:
 • utrzyma na kontach średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł
albo
 • bank odnotuje na koncie wpływ wynagrodzenia w wysokości minimum 5 000 zł, a klient posiada aktywny jeden z produktów kredytowych do ostatniego dnia tego miesiąca.
Na promocję można zdecydować się do 31 października 2017 r., jednak może się ona zakończyć przed terminem. Oferta jest dostępna dla pierwszych 1 000 osób, które wypełnią dedykowany formularz kontaktowy.

Promocja „Nagroda na powitanie w Citi Priority – edycja IV”. Otwarcie konta Citi Priority pozwala zdobyć 300 zł, jeśli m.in.:
 • klient zapewni na koncie średniomiesięczne saldo w wysokości 30 000 zł
lub
 • klient zapewni wpływ wynagrodzenia na konto w wysokości nie mniejszej niż 5 000 zł oraz będzie posiadał produkt kredytowy z oferty banku.
Bonus jest wypłacany przez kolejne 6 miesięcy i jego wysokość wynosi 50 zł/m-c. Otrzyma go klient, który w danym miesiącu zapłaci kartą co najmniej 2 razy, a łączna wartość transakcji wyniesie min. 300 zł.
Spełnienie warunku dotyczącego wysokości salda uprawnia do założenia promocyjnej lokaty kwartalnej.
Brak zrealizowania warunków umożliwiających otrzymanie premii w jednym z kolejnych 6 miesięcy oznacza utratę prawa do ubiegania się o nią w kolejnych miesiącach. Promocja jest dostępna dla pierwszych 2 500 klientów, którzy otrzymali pierwszą premię.
Czas na skorzystanie z niej jest do 30 listopada 2017 r.
 
Credit Agricole Bank Polska Promocja „Polacy wybierają Credit Agricole”. Dla nowych klientów bank przygotował premię za przeniesienie swojego obecnego konta do Credit Agricole. Wysokość bonusu wynosi 200 zł, a zostanie on wypłacony klientowi, jeśli spełni dodatkowe warunki, takie jak:
 • zawnioskuje o kartę debetową,
 • złoży wniosek o dostęp do bankowości elektronicznej,
 • zagwarantuje wpływ na konto w wysokości min. 3 000 zł/m-c przez co najmniej 3 następujące po sobie miesiące kalendarzowe.
Z oferty można skorzystać do 30 września 2017 r.

Promocja „Przenieś Konto II”. 100 zł zostanie przyznane nowym klientom, którzy przeniosą ROR do Credit Agricole, a także:
 • zawnioskują o wydanie karty debetowej,
 • złożą wniosek o nadanie dostępu do bankowości elektronicznej,
 • zapewnią wpływ na rachunek w wysokości min. 1500 zł/m-c przez co najmniej 3 następujące po sobie miesiące kalendarzowe.
Promocja obowiązuje do odwołania.
 
eurobank Promocja „nc+ z Kontem”. Nowy klient eurobanku może otrzymać premię w wysokości 20 zł miesięcznie (w sumie 240 zł), jeśli posiada on aktywną umowę abonamentową z ITI Neovision na usługi telewizji cyfrowej nc+  oraz spełni kilka wymogów. Oferta pozwala także na otrzymanie dodatkowej nagrody, którą jest możliwość otrzymania atrakcyjniejszych warunków cenowych dotyczących prowadzenia przez bank rachunku osobistego w wariancie Active lub Prestige.
Udział w promocji będzie możliwy, jeśli:
 • wypełni się formularz oferty,
 • podpisze się umowę o rachunek w terminie akcji,
 • złoży się wniosek o rachunek z kartą w oddziale lub za pośrednictwem strony internetowej.
Spełnienie powyższych warunków wystarczy na objęcie klienta promocyjnymi warunkami tj. bezpłatnym prowadzeniem konta oraz zwrotem miesięcznych kosztów związanych z obsługą karty przez maksymalnie 2 lata, a także zwrotem prowizji, jeśli klient zdecyduje się na zaciągnięcie limitu w koncie.
Nagroda pieniężna w wysokości 20 zł zostanie przyznana, jeśli dodatkowo zrealizuje się 3 transakcje bezgotówkowe kartą debetową na kwotę łączną min. 50 zł oraz opłaci się abonament za usługi telewizji cyfrowej nc+ przelewem z konta. O tę nagrodę można ubiegać się przez kolejne 12 miesięcy, co pozwoli na osiągnięcie zysku w wysokości 240 zł.
Wniosek o konto w promocji można złożyć do 31 grudnia 2017 r.

Promocja „Zyskaj z Kontem Active”. Nowy klient ma szansę zaoszczędzić na otwarciu Konta Active oraz zdobyć nagrodę pieniężną, jeśli wyśle zgłoszenie z poziomu dedykowanej strony akcji, zawnioskuje o rachunek drogą internetową oraz zawrze umowę za pośrednictwem kuriera lub przy pomocy przelewu z innego banku. Spełnienie powyższych warunków pozwoli klientowi na korzystanie z rachunku na specjalnych warunkach cenowych, co oznacza:
 • 0 zł za prowadzenie ROR przez rok od podpisania umowy,
 • zwrot opłaty za obsługę karty debetowej przez maks. rok od podpisania umowy (dotyczy klientów, którzy o nią zawnioskują jednocześnie z kontem osobistym, w przeciwnym razie zwroty będą przyznawane przez krótszy okres czasu),
 • zwrot prowizji za udzielony limit w koncie w okresie do 12 miesięcy po zawarciu umowy o ROR.
Istnieje również możliwość ubiegania się o otrzymanie bonusu pieniężnego w wysokości maks. 120 zł (6 x 20 zł). O premię można się starać przez kolejne 6 miesięcy. Wpłynie na rachunek, jeśli poza powyższymi warunkami, klient dokona w ciągu danego miesiąca kalendarzowego co najmniej 3 transakcje kartą debetową na łączną kwotę min. 50 zł.
Do promocji można przystąpić do 31 sierpnia 2017 r.

Promocja „Zyskaj z Kontem Na co dzień”. Komplet biżuterii w zamian za otwarcie Konta na co dzień w jednym ze wskazanych w regulaminie oddziałów. Wydanie nagrody nastąpi w momencie podpisywania umowy o konto. Dodatkowa nagroda w wysokości 100 zł przysługuje klientowi, który zapewni na koncie wpływ dochodu w okresie do 3 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym zawarto umowę.
Zawnioskować o konto w ramach promocji można do 31 sierpnia 2017 r.
 
ING Bank Śląski Promocja „100 zł za otwarcie Konta”. ING Bank Śląski oferuje premię w wysokości 100 zł za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort  po spełnieniu kilku punktów z regulaminu oferty. Do rachunku musi zostać dobrana karta, a wniosek zostać złożony przez internet. Środki zostaną przelane na otwarte konto oszczędnościowe, jeśli klient zrealizuje płatności bezgotówkowe kartą lub za pomocą systemu Blik na kwotę min. 1 000 zł do 31 stycznia 2018 r. Promocja jest dostępna także dla posiadaczy otwartego konta oszczędnościowego, dla których bank nie prowadzi rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.
Konto Direct lub Komfort w ramach promocji można założyć nie później niż 18 października 2017 r.
 
mBank Promocja „Lepiej z eKontem – II edycja”. Klient, który otworzy eKonto standard lub eKonto plus, może otrzymać bonus pieniężny rozumiany jako zwrot za płatności bezgotówkowe. Na wysokość premii składają się zwroty 4 proc. wartości płatności kartą debetową oraz 4 proc. wartości płatności dokonywanych za pomocą systemu Blik.
Premię nalicza się przez 5 miesięcy z zastrzeżeniem, że jej miesięczna wartość może wynieść do 130 zł. Maksymalny zwrot łączny to 650 zł.
Aby premia została naliczona, klient ma obowiązek:
 • dokonać płatności kartą lub Blikiem na kwotę co najmniej 250 zł łącznie w danym miesiącu,
 • zasilić jednorazowo ROR kwotą wynoszącą co najmniej 1 000 zł,
 • zalogować się do aplikacji na smartfona w danym miesiącu.
Z promocji mogą skorzystać nowi klienci.
Rachunek gwarantuje także 24-miesięczne zwolnienie z opłaty za kartę debetową oraz niezmienność opłat, które obejmuje prowadzenia konta, wypłaty z bankomatów oraz przelewy internetowych w złotych.
Akcja trwa do 10 stycznia 2018 r.

Promocja „Zyskaj 100 zł z eKontem m – II edycja”. Możliwość otrzymania 100 zł w ramach podwójnego bonusu po 50 zł/m-c. Nagroda zostania przyznana, jeśli wypełni się promocyjny wniosek oraz zrealizuje poniższe warunki dla każdego miesiąca:
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej,
 • dokonanie płatności bezgotówkowych kartą – min. 5 transakcji.
Bonus będzie naliczany dla każdego miesiąca osobno. Wymogi trzeba wypełnić w kolejnych dwóch miesiącach następujących po miesiącu, w którym otwarto rachunek.
Wniosek o eKonto m można złożyć do 31 sierpnia 2017 r.
 
Orange Finanse Promocja: „Dobry Start, wiosna/lato 2017”. Oferta gwarantuje niezmienność niektórych opłat przez 24 miesiące od momentu przystąpienia do promocji. W jej ramach klient otrzymuje:
 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku,
 • brak opłat za obsługę karty debetowej,
 • 0 zł wypłaty z bankomatów krajowych,
 • bezpłatne przelewy internetowe.
Posiadacz konta otrzyma także 1 zł za pierwszą transkację oraz podwyższone nominalne oprocentowanie konta oszczędnościowego. Oferta przeznaczona dla mobilnych klientów Orange oraz posiadaczy telefonu na kartę w tej sieci komórkowej.
Rachunek w obecnej promocji można otworzyć do 17 sierpnia 2017 r.

Promocja „Super Bank dla Klientów Orange, wiosna/lato 2017”. Promocja zapewnia otrzymanie zwrotu w wysokości 10 zł na swoje konto abonenckie, jeśli korzysta się z usług Orange na kartę lub jest się mobilnym klientem telekomu. Bank wypłaci premię, jeśli klient dokona transakcji bezgotówkowych na sumę min. 300 zł w danym miesiącu. Orange Finanse przyzna nie więcej niż 12 bonusów, czyli 120 zł.
Konto promocyjne można założyć nie później niż 17 sierpnia 2017 r.
 
Źródło: Bankier.pl na podstawie informacji udostępnionych przez banki, stan na 09.08.2017 r.
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz