17 grudnia 2017

Promocje kont osobistych - grudzień 2017

Grudniowe zestawienie obejmuje promocje bankowe organizowane przez banki bez udziału pośredników. Poniższe oferty skierowane są do nowych klientów, którzy są skłonni otworzyć konto osobiste oraz spełnić dodatkowe warunki.


Wyłączone zostały konta typu VIP oraz rachunki dla korzystających ze świadczenia „Rodzina 500+”. 


Premie dla nowych klientów zakładających konto osobiste w bankach – grudzień 2017 r.
Bank Szczegóły
mBank 650 zł za założenie eKonta w mBanku.
Zakładając eKonto standard lub eKonto plus w mBanku w ramach promocji „Lepiej z eKontem – II edycja” można zdobyć do 650 zł. Maksymalny bonus składa się z pięciu miesięcznych przelewów od banku nieprzekraczających 130 zł (zwrot za dokonane już płatności w wysokości 4 proc). Akceptowane są transakcje dokonane kartą debetową oraz za pośrednictwem systemu BLIK.
Do promocji dołączona jest również 24-miesięczna gwarancja, która obejmuje:
 • niezmienność opłat za prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów oraz przelewy internetowe w złotych,
 • zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty debetowej.
Promocja skierowana jest wyłącznie do osób, które nie były posiadaczem ani współposiadaczem żadnego rachunku w banku (także oszczędnościowego) od 1 stycznia 2016 r., podpiszą wymagane oświadczenia oraz założą konto indywidualne. Spełnienie tych wymogów wystarczy do otrzymania gwarancji. jednak nie pozwoli na cieszenie się premią. Premię bank zacznie naliczać, jeśli
 • na koncie zostaną w danym miesiącu zaksięgowane płatności wykonane kartą lub Blikiem na kwotę łączną min. 250 zł,
 • zasili się rachunek na kwotę nie mniejszą niż 1000 zł,
 • klient choć raz w danym miesiącu zaloguje się do aplikacji na smartfona.
Promocja obowiązuje do 10 stycznia 2018 r.

BGŻ BNP Paribas 300 zł za transakcje w aplikacji mobilnej BGŻ BNP Paribas

Zwolennicy płatności mobilnych mają szansę otrzymać 300 zł od BGŻ BNP Paribas, jeśli otworzą rachunek w ramach promocji „Mobilna Premia”. Pełna pula składa się z miesięcznych płatności nie większych niż 25 zł. Bank wypłaca środki przez kolejnych 12 miesięcy od dnia przystąpienia do akcji specjalnej.

Złóż wniosek o otworzenie Konta Optymalnego do dnia 29.12.2017 r.

WARUNKI PROMOCJI
Wysokość premii jest uzależniona od liczby transakcji w danym miesiącu. Za każdą zaakceptowaną operację na kwotę min. 1 zł bank przyzna klientowi 1 zł bonusu.
Promocja obejmuje trzy rachunki z oferty banku – Konto Optymalne, Konto Maksymalne oraz Konto Premium. Założyć ROR w ramach promocji mogą osoby, które w ciągu 36 miesięcy przed zawnioskowaniem o rachunek nie były posiadaczami lub współposiadaczami żadnego z wcześniej wymienionych rachunków. Nie można również zapomnieć o akceptacji regulaminu oferty.

Weź udział w promocji

Promocja „Mobilna Premia” dostępna jest dla konsumentów posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, którzy nie są lub nie byli przez ostatnie 36 miesięcy posiadaczem/współposiadaczem konta osobistego w Banku. W ramach promocji Klient, w okresie 12 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji, korzysta z przyznawanej przez Bank premii w wysokości 1 zł za Transakcję Mobilną1, którą obciążono Konto Osobiste (przy transakcjach GOmobile na ten sam rachunek w danym miesiącu premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję). Premia wynosi maksymalnie 25 zł w miesiącu kalendarzowym, tj. do 300 zł w ciągu 12 miesięcy kalendarzowych. Warunkiem uzyskania premii jest spełnienie następujących warunków w okresie promocji, tj. od 26 października 2017 r. do 29 grudnia 2017 r.: 1) zaakceptowanie Regulaminu promocji i złożenie wniosku o otwarcie Konta Osobistego w planie taryfowym Konto Optymalne, Konto Maksymalne, Konto Premium, o kartę do tego Konta i dostęp do systemu bankowości internetowej w oddziale Banku/za pośrednictwem strony internetowej Banku/telefonicznie, a także wyrażenie zgody na przesyłanie na swój adres e-mail dokumentów lub informacji związanych z realizacją umów zawartych z Bankiem (e-korespondencja), 2) zawarcie indywidualnej Umowy w zakresie objętym wnioskiem.

1 Transakcja mobilna – transakcja w wysokości co najmniej 1 zł w postaci: 1) Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile z wyjątkiem płatności poprzez system BLIK i założenia lokaty, 2) Transakcji Android Pay, 3) Transakcji MasterPass w ramach usługi Cyfrowego Portfela Banku „e-Portfel”. Szczegółowe informacje, w tym wzór Umowy, Taryfa oraz Regulamin promocji „Mobilna Premia”, dostępne są w oddziałach Banku oraz na stronie internetowej Banku.
Eurobank

Premia pieniężna w ramach promocji „Konto z Media Expert” wynosi 250 zł. Pełna pula przysługuje tym klientom, którzy będą realizować wskazane w regulaminie warunki przez pięć miesięcy. Bank do promocji dorzuca  korzystniejsze warunki prowadzenia konta na 12 miesięcy oraz bon do Media Expert o wartości 50 zł

Klienci, którzy posiadają dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury w sklepie Media Expert na 50 zł, mogą skorzystać z oferty. Z promocji wykluczeni będą zainteresowani, którzy w okresie ostatnich 12 miesięcy liczonych od podpisania umowy, posiadali lub współposiadali konto w eurobanku.
Warunek posiadania statusu nowego klienta oraz dowód zakupu wystarczą, aby otrzymać na zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, zwrot opłaty miesięcznej za obsługę karty debetowej oraz zwrot prowizji za przyznanie limitu w koncie. Lepsze warunki obowiązują przez 12 miesięcy od momentu podpisania umowy o ROR.
Premia pieniężna przyznawana jest w miesięcznych przelewach na kwotę 50 zł. Przysługuje ona tym klientom, którzy w danym miesiącu dokonają co najmniej trzech płatności kartą debetową na kwotę łączną min. 100 zł. O bonus można starać się przez 5 kolejnych miesięcy. Klient może otrzymać maksymalnie 250 zł.
Dodatkową nagrodą jest bon do Media Expert na kwotę 50 zł. Należy się tym klientom, którzy otrzymają na konto pierwszy bonus. Bon można wykorzystać, robiąc zakupy na kwotę nie mniejszą niż 750 zł.
Promocja jest aktywna do 31 grudnia 2017 r. i obejmuje dwa rachunki z oferty banku - Konto Active oraz Konto Prestige. Klient jest zobowiązany do dokonania rejestracji w promocji.

Otwórz konto
Credit Agricole
200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole


Klienci, którzy przeniosą rachunek w PLN z innego banku mogą otrzymać premię pieniężną w wysokości 200 zł.

WARUNKI PROMOCJI
Klienci, którzy wezmą udział w promocji „Polacy wybierają Credit Agricole” będą musieli pamiętać o zrealizowaniu kilku czynności. Dopiero ich spełnienie pozwoli na otrzymanie bonusu. Regulamin wypunktowuje kilka warunków, do których należą:
 • otwarcie jednego z kont osobistych z oferty Credit Agricole,
 • zawnioskowanie o wydanie karty debetowej,
 • złożenie wniosku o nadanie dostępu do bankowości internetowej,
 • wybranie elektronicznego wyciągu z konta,
 • złożenie wniosku z pełnomocnictwem na podstawie którego będzie można przenieść rachunek z innego banku w ciągu maksymalnie 7 dni od otwarcia konta,
 • złożenie zlecenia przekazywania wynagrodzenia w kwocie nie niższej niż 3000 zł i jego zapewnienie przez kolejne trzy miesiące.
Aby skorzystać z oferty, należy być nowym klientem banku określonym jako osoba, która nie posiadała lub współposiadała konta w Credit Agricole w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Złożenie wniosku do 31.12.2017 r.
Pozostałe promocje kont osobistych - grudzień 2017 r.
Bank Szczegóły
Bank Millennium Bank Millennium: Promocja „Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie”. 

150 zł za założenie konta z kartą debetową, zainstalowanie aplikacji Goodie, zagwarantowanie w styczniu oraz lutym 2018 r. wpływów w łącznej kwocie 1 000 zł miesięcznie oraz dokonanie w tych miesiącach po min. jednej płatności kartą lub Blikiem. Oferta wymaga akceptacji regulaminu oraz wyrażenia zgód marketingowych.

Złożenie wniosku do 20 grudnia 2017 r.
Credit Agricole
Promocja „Przenieś Konto II”

100 zł dla osób przenoszących rachunek, które dobiorą kartę debetową, złożą wniosek o dostęp do bankowości internetowej oraz wybiorą wyciąg elektroniczny, a także zagwarantują wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1500 zł przez kwartał. Promocja obowiązuje do odwołania.
ING Bank Śląski Promocja „Do 140 zł za otwarcie konta”

140 zł w ramach trzech bonusów. 100 zł za otwarcie konta przez internet wraz z kartą debetową. Warunkiem jest zrealizowanie płatności bezgotówkowych kartą lub Blikiem na kwotę 1000 zł łącznie. Promocja przewiduje również otrzymanie dodatkowej premii. 20 zł za wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych Blikiem w sklepach internetowych oraz 20 zł za otrzymanie min. jednego wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł. Maksymalna wartość całego bonusu wynosi 140 zł.

Złożenie wniosku do 31.01.2018r.


Źródło: Bankier.pl

1 komentarz: