22 marca 2018

Promocje kont osobistych - marzec 2018

Wśród marcowych promocji kont osobistych można znaleźć dwie nowości – promocję Konta 360° orazKonta 360° Student w Banku Millennium przygotowaną przez Bankier.pl oraz ofertę specjalną Konta Jakie Chcę Banku Zachodniego WBK.


Zestawienie obejmuje promocje bankowe organizowane przez banki oraz oferty przygotowane specjalnie dla czytelników Bankier.pl. Poniższe oferty skierowane są do nowych klientów, którzy są skłonni otworzyć konto osobiste oraz spełnić dodatkowe warunki.

Wyłączone zostały konta typu VIP oraz rachunki dla korzystających ze świadczenia „Rodzina 500+”. 

Promocje kont osobistych - marzec 2018 r.

I: 650 zł premii oraz stałe opłaty – mBank

Zakładając eKonto standard lub eKonto plus w mBanku w ramach promocji „Lepiej z eKontem – III edycja” można zdobyć do 650 zł. Maksymalny bonus składa się z pięciu miesięcznych przelewów od banku nieprzekraczających 130 zł (zwrot za dokonane już płatności w wysokości 4 proc). Akceptowane są transakcje dokonane kartą debetową oraz za pośrednictwem systemu BLIK.

Dodatkową zachętę może stanowić gwarancja niezmienności wybranych opłat dotyczących konta osobistego, która obejmuje stawkę za prowadzenia konta osobistego, obsługę karty debetowej, wypłaty z bankomatów krajowych oraz przelewy internetowe.

Promocja skierowana jest wyłącznie do osób, które nie były posiadaczem ani współposiadaczem żadnego rachunku w banku (także oszczędnościowego) od 1 stycznia 2016 r., podpiszą wymagane oświadczenia oraz założą konto indywidualne. Spełnienie tych wymogów wystarczy do otrzymania gwarancji. jednak nie pozwoli na cieszenie się premią. Premię bank zacznie naliczać, jeśli
 • na koncie zostaną w danym miesiącu zaksięgowane płatności wykonane kartą lub Blikiem na kwotę łączną min. 250 zł,
 • zasili się rachunek na kwotę nie mniejszą niż 1000 zł,
 • klient choć raz w danym miesiącu zaloguje się do aplikacji na smartfona.
Promocja obowiązuje do 31 marca 2018 r.

Otwórz eKonto standard ze zwrotem do 650 zł

II: 360 zł i dedykowana lokata kwartalna – Citi Handlowy

W promocji „Lokatana powitanie w Citi Priority” można otrzymać - poza tytułową lokatą - nagrodę pieniężną w wysokości 360 zł, spełniając warunki promocji.

Aby cieszyć się promocyjną lokatą kwartalną z oprocentowaniem wynoszącym 3,00 proc. w skali roku, konieczne będzie zrealizowanie wymogów:
 • wypełnić i wysłać dedykowany formularz oferty specjalnej,
 • złożyć wniosek o rachunek w oddziale lub przez infolinię,
 • wyrazić określone zgody marketingowe,
 • zagwarantować saldo na poziomie 30 000 zł we wskazanym terminie.
Bank wypłaci klientowi do 360 zł w miesięcznych przelewach nieprzekraczających 30 zł. Kwota 30 zł to suma zwrotów za dokonane płatności kartą debetową w wysokości 5 proc. Pod uwagę zostaną wzięte wyłącznie transakcje dokonane w sklepach stacjonarnych oraz w danym miesiącu klient zleci nie mniej niż 3 przelewy na rachunek inny niż własny.

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, dla których bank nie prowadził rachunku indywidualnego lub wspólnego po 1 stycznia 2016 r. Ograniczenie dotyczy nie tylko kont osobistych, ale również oszczędnościowych

Oferta obowiązuje do 31 maja 2018 r., choć może zostać zakończona wcześniej ze względu na ograniczoną liczbę nagród. Do promocji może przystąpić 2 500 uczestników

Lokata na powitanie w Citi Priority

300 zł za płatności bezgotówkowe w sklepach od Citi Handlowego

Oferta zakłada możliwość zdobycia 300 zł w płatnościach miesięcznych nie przekraczających 50 zł. Oznacza to, że warunki należy spełniać przez sześć miesięcy.

Aby skorzystać z promocji należy zrealizować poniższe warunki:
 • wypełnić formularz oferty,
 • zawnioskować o konto Citi Priority w oddziale lub przez infolinię,
 • wyrazić wskazane zgody marketingowe,
 • w danym miesiącu zagwarantować wpływ miesięczny w wysokości min. 5 000 zł,  
 • w danym miesiącu zlecić min. trzy przelewy z konta na rachunek inny niż własny,  
 • utworzyć na nowo otwartym rachunku min. jedno zlecenie stałe.
Termin obowiązywania oferty został wyznaczony na 31 maja 2018 r. Do promocji może przystąpić 2 500 uczestników, którzy są nowymi klientami banku.


Otwórz konto Citi Priority ze zwrotem za zakupy

III: 300 zł zatransakcje zlecane smartfonem – BGŻ BNP Paribas

Zwolennicy płatności mobilnych mają szansę otrzymać 300 zł od BGŻ BNP Paribas, jeśli otworzą rachunek w ramach promocji „Mobilna Premia 2”. Pełna pula składa się z miesięcznych płatności nie większych niż 25 zł. Bank wypłaca środki przez kolejnych 12 miesięcy od dnia przystąpienia do akcji specjalnej.

Złóż wniosek o otworzenie Konta Optymalnego do dnia 31.03.2018 r.

WARUNKI PROMOCJI
Wysokość bonusu jest podyktowana liczbą zrealizowanych operacji w miesiącu, które akceptuje bank. Za każdą taką transakcję w wysokości min. 5 zł klientowi naliczone zostanie 1 zł. Dopuszczalny bonus miesięczny wynosi 25 zł, a starać się o niego można przez kolejnych 12 miesięcy.
Promocja obejmuje trzy rachunki z oferty banku – Konto Optymalne, Konto Maksymalne oraz Konto Premium. Założyć ROR w ramach promocji mogą osoby, które w ciągu 36 miesięcy przed zawnioskowaniem o rachunek nie były posiadaczami lub współposiadaczami żadnego z wcześniej wymienionych rachunków.
Dodatkowym warunkiem, który pojawił się dopiero w tej odsłonie promocji, jest zobowiązanie klienta do aktywnego korzystania z konta przez kolejne 12 miesięcy od jego otwarcia. Wymóg ten można spełnić, gwarantując zasilenie rachunku wynagrodzeniem lub realizując co najmniej dwa przelewy w miesiącu na konta wybranych przedsiębiorców (dostawcy mediów, dostawcy usług płatniczych z tytułu spłacanej pożyczki lub kredytu, uczelnie oraz placówki systemu oświaty).
Nie można również zapomnieć o akceptacji regulaminu oferty.

Weź udział w promocji

Promocja „Mobilna Premia 2” dostępna jest dla konsumentów posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, którzy nie są lub nie byli przez ostatnie 36 miesięcy posiadaczem/współposiadaczem konta osobistego w Banku. W ramach promocji Klient, w okresie 12 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji, korzysta z przyznawanej przez Bank premii w wysokości 1 zł za Transakcję mobilną1, którą obciążono Konto Osobiste (przy transakcjach GOmobile na ten sam rachunek w danym miesiącu premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję). Premia wynosi maksymalnie 25 zł w miesiącu kalendarzowym, tj. do 300 zł w ciągu 12 miesięcy kalendarzowych. Premia za dany miesiąc kalendarzowy wypłacana jest 8. dnia kolejnego miesiąca, a jeżeli ten dzień nie jest dniem roboczym, to w najbliższy dzień roboczy następujący po tym dniu. Warunkiem uzyskania premii jest spełnienie następujących warunków w okresie promocji, tj. od 15 stycznia 2018 r. do 31 marca 2018 r.: 1) zaakceptowanie Regulaminu promocji i złożenie wraz z wnioskiem o przystąpienie do promocji wniosku o otwarcie Konta Osobistego w planie taryfowym Konto Optymalne, Konto Maksymalne, Konto Premium, o kartę do tego Konta i dostęp do systemu bankowości internetowej w oddziale Banku/za pośrednictwem strony internetowej Banku/telefonicznie, 2) złożenie wniosku o przesyłanie na swój adres e-mail dokumentów lub informacji związanych z realizacją umów zawartych z Bankiem (e-korespondencja), 3) zawarcie Umowy w zakresie objętym wnioskiem, a po zawarciu Umowy – aktywne korzystanie z Konta Osobistego, tj. w każdym z 12 miesięcy kalendarzowych zlecenie z tego Konta co najmniej 2 transakcji płatniczych na rachunki płatnicze przedsiębiorców wskazanych w Regulaminie promocji lub otrzymywanie na to Konto wynagrodzenia za pracę.

1 Transakcja Aplikacją Mobilną – transakcja w wysokości co najmniej 5 zł w postaci: 1) Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile, 2) Transakcji z użyciem Aplikacji Android Pay, z wyjątkiem płatności poprzez system BLIK i założenia lokaty.

Otwórz konto on-line! Otwórz teraz na BGŻ BNP PARIBAS PL

IV: 240 zł pod warunkiem opłacania abonamentu – eurobank

Klienci, którzy skorzystają z oferty specjalnej banku, mogą zarobić do 240 zł w ramach miesięcznych przelewów po 20 zł każdy. Bank do bonusu dorzuca jeszcze lepsze od standardowych warunki prowadzenia konta, do których należy brak opłat za posiadanie konta, zwrot opłaty za obsługę karty debetowej oraz zwrot prowizji za udzielenie limitu w koncie. Gwarancja obowiązuje przez 24 miesiące dla opłat dotyczących karty i konta oraz 12 miesięcy dla limitu w rachunku.
Jednym z warunków promocji jest posiadanie umowy abonamentowej z ITI Neovision. To właśnie korzystający z usług telewizji cyfrowej nc+ mogą zyskać na ofercie. Aby zostać uczestnikiem promocji, należy ponadto zgłosić zainteresowanie ofertą i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Spełnienie wymienionych czynności uprawnia do otrzymania korzystniejszych warunków rachunku.

Premia na konto w wysokości 20 zł wpłynie na rachunek, jeśli w danym miesiącu jego posiadacz:
 • opłaci abonament za usługi telewizji cyfrowej środkami zgromadzonymi na koncie,
 • zrealizuje przynajmniej trzy płatności bezgotówkowe kartą debetową na kwotę łączną min. 100 zł.
Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która nie posiadała lub współposiadała konta osobistego w eurobanku przez ostatnie 24 miesiące. Akcja obejmuje dwa rachunki z oferty banku – Konto Active i Konto Prestige.

Ostatni dzień na skorzystanie z promocji wypada 31 grudnia 2018 r.
 
V: 200 zł dla zmieniających konto osobiste – Credit Agricole

Klienci, którzy przeniosą rachunek w PLN z innego banku mogą otrzymać premię pieniężną w wysokości 200 zł.

WARUNKI PROMOCJI
Klienci, którzy wezmą udział w promocji „Polacy wybierają Credit Agricole” będą musieli pamiętać o zrealizowaniu kilku czynności. Dopiero ich spełnienie pozwoli na otrzymanie bonusu. Regulamin wypunktowuje kilka warunków, do których należą:
 • otwarcie jednego z kont osobistych z oferty Credit Agricole,
 • zawnioskowanie o wydanie karty debetowej,
 • złożenie wniosku o nadanie dostępu do bankowości internetowej,
 • wybranie elektronicznego wyciągu z konta,
 • złożenie wniosku z pełnomocnictwem, dzięki któremu będzie możliwe przeniesie konta z innej instytucji, ,
 • złożenie zlecenia przekazywania wynagrodzenia w kwocie nie niższej niż 3000 zł i jego zapewnienie przez kolejne trzy miesiące.
Aby skorzystać z oferty, należy być nowym klientem banku określonym jako osoba, która nie posiadała lub współposiadała konta w Credit Agricole w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Z promocji wykluczeni są również współposiadacze kont.

Złożenie wniosku do 31.03.2018 r.


Sprawdź również Nowe Konto dla Ciebie – Credit Agricole
 • Do 200 zł premii za przeniesienie konta
 • Do 300 zł zwrotu za opłacane rachunki
 • 50 % premii z CAsaver
 Otwórz konto

Pozostałe promocje kont osobistych - marzec 2018 r.


Bank Millennium: Konto 360° z premią 150 zł do Zalando.  

Co zrobić, by zdobyć 150 zł do wydania na zalando.pl
 • Do 20.05. wybierz Konto 360° lub Konto 360° Student, kliknij "Załóż konto" i wypełnij wniosek.
 • Do 27.05. podpisz umowę o konto z kartą.
 • W czerwcu i lipcu zapewnij na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie i wykonaj min. 1 płatność kartą do konta lub BLIKIEM miesięcznie.
 • Po spełnienieniu warunków (do 21.08.) otrzymasz kartę upominkową w postaci kodu do wykorzystania na stronie zalando.pl.
 Bank Pekao: „100 PLNza zakup polisy OC w PZU S.A.” 

100 zł za założenie Konta Przekorzystnego, zakup lub odnowienie polisy OC w PZU ze składką min. 200 zł oraz zagwarantowanie w każdym z sześciu kolejnych miesięcy zasilenia konta kwotą jednorazową w wysokości min. 500 zł i dokonanie min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub przez PeoPay.

Złożenie wniosku do 30.06.2018 r. lub wyczerpania puli nagród (25 000 uczestników).

Bank Pekao: „Do 100PLN zwrotu za rachunki za telefon komórkowy”

Do 100 zł premii za otwarcie Konta Przekorzystnego, opłacanie rachunków otrzymanych od operatora telekomunikacyjnego za pomocą polecenia zapłaty, zagwarantowanie w danym miesiącu zasilenia konta kwotą jednorazową w wysokości min. 500 zł i dokonanie min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub przez PeoPay. Premia stanowi zwrot w wysokości 7 proc. kwoty brutto rachunków. O premię można się starać przez 12 miesięcy, do momentu osiągnięcia maksymalnej kwoty zwrotu (100 zł).
Złożenie wniosku do 30.06.2018 r. lub wyczerpania puli nagród (40 000 uczestników). 

Bank Pocztowy: „Premia za Transfer na Ukrainę”

Maksymalnie 60 zł za założenie konta wraz z kartą debetową i wysłanie środków z konta na Ukrainę za pośrednictwem MoneyGram. Premia stanowi różnicę między opłatą za transfer a kwotą 10 zł. Premiowane są trzy transfery przy czym w danym miesiącu liczony jest tylko pierwszy z nich. Maksymalna kwota transferu nie może wynosić więcej niż równowartość 900 zł. Do dodatkowych warunków należy wyrażenie zgód marketingowych oraz dokonanie w miesiącu realizacji transferu min. jednej płatności bezgotówkowej kartą. Oferta wymaga wyrażenia zgód marketingowych.

Złożenie wniosku do 31.12.2018 r.

Credit Agricole: Promocja „Przenieś Konto II”. 

100 zł dla przenoszących rachunek i zakładających kartą debetową. Dodatkowo należy złożyć wniosek o dostęp do bankowości internetowej, wybrać wyciąg elektroniczny oraz zagwarantować wpływ wynagrodzenia w wysokości co najmniej 1500 zł przez trzy miesiące.

Promocja dostępna do 25.03.2018 r.

Getin Bank: Promocja„5% zwrotu na prostych zasadach”

Do 180 zł premii pieniężnej za otwarcie Konta Proste Zasady oraz płacenie za zakupy i usługi kartą debetową lub przez system Blik. Nagroda stanowi zwrot za dokonane transakcje w wysokości 5 proc. Bank wypłaca bonus w miesięcznych przelewach nie większych niż 30 zł. O bonus można się starać przez kolejne 6 miesięcy.

Złożenie wniosku do 15.04.2018 r.

mBank: „100 zł dla aktywnych”.

100 zł dla zakładających eKonto w pakiecie standard. Premia trafi na konto po zapewnieniu wpływu w wysokości nie mniejszej niż 500 zł oraz zrealizowaniu pięciu transakcji z listy akceptowanych operacji. 

Złożenie wniosku do 30.04.2018 r.

ING Bank Śląski:Promocja „Do 140 zł za otwarcie konta”

140 zł w ramach trzech bonusów. 100 zł za otwarcie konta przez internet wraz z kartą debetową. Warunkiem jest zrealizowanie płatności bezgotówkowych kartą lub Blikiem na kwotę 1000 zł łącznie. Promocja przewiduje również otrzymanie dodatkowej premii. 20 zł za wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych Blikiem w sklepach internetowych oraz 20 zł za otrzymanie min. jednego wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł. Maksymalna wartość całego bonusu wynosi 140 zł.

Złożenie wniosku do 30.04.2018 r.


Źródło: Bankier.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz