4 czerwca 2016

Konto Godne Polecenia z bonusem 100zł

 
W ramach Promocji Comperia Bonus przygotowanej we współpracy Comperia.pl z Bankiem Zachodnim WBK, każdy klient, który założy konto na warunkach określonych w Regulaminie Promocji otrzyma gwarantowany bonus w wysokości 100 zł! Oferta skierowana do nowych klientów banku, którzy nie posiadali konta osobistego prowadzonego w złotych polskich od dnia 15.08.2015 r.

 
W promocji "Konto na 4%" możesz zyskać:
 
Oprocentowanie Twoich środków na koncie:
 • 4% w skali roku dla środków na koncie do 4 000 zł,
 • 1% w skali roku dla środków na koncie powyżej 4 000 zł.
 
Kartę MasterCard Omni lub Kartę MasterCard PAYBACK Omni:
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę,
 • 0 zł za sprawdzenie stanu konta w bankomatach,
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju,
 • 0 zł za zmianę numeru PIN w placówce,
 • 0 zł za generowanie zestawienia operacji.

Przebieg promocji:
 1. 01.06 - weź udział w promocji,
 2. zarejestruj się do 30.06,
 3. do 31.08 spełnij warunki,
 4. 30.09 odbierz swój bonus.
Spełnij warunki promocji

Aby skorzystać z promocji i otrzymać 100 zł premii gwarantowanej należy zarejestrować się w Promocji. Aby założyć Konto Godne Polecenia w promocji "Konto na 4%", należy użyć linku zawartego w wiadomości e-mail potwierdzającej rejestrację. Po przeniesieniu na stronę promocji i zalogowaniu do aplikacji należy skorzystać z linku udostępnionego w aplikacji. Następnie po przejściu na stronę promocji i zaakceptowaniu zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej należy użyć przycisku "Otwórz konto" i wypełnić wniosek, zawrzeć umowę o Konto Godne Polecenia w promocji "Konto na 4%" i do 31 sierpnia 2016 r. dokonać z otwartego w promocji konta sześciu transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą, płatności BLIK lub płatności telefonem.

ZAREJESTRUJ SIĘ
 

2 komentarze:

 1. Wszelkie konta mają jakieś swoje plusy i zalety, więc od nas tak naprawdę zależy na które się zdecydujemy. W moim przypadku kierowałem się tym, aby dany bank był w zestawieniu płatności online https://www.cashbill.pl/ ponieważ z niego bardzo często korzystam.

  OdpowiedzUsuń
 2. W moim przypadku jest sklep internetowy który zresztą już prowadzę od jakiegoś czasu. Mogę również od razu każdemu polecić fajne wtyczki z https://www.przelewy24.pl/do-pobrania#wtyczki jeśli mamy zamiar bez problemu przyjmować płatności online.

  OdpowiedzUsuń