19 października 2016

Promocje kont osobistych - październik 2016


Kiedy warunki obecnego konta nie są zadowalające, a banki pobierają zbyt wysokie opłaty za zmianę taryfy, warto rozejrzeć się za innym dostawcą usług bankowych. Poniżej przedstawiono zestawienie nowych promocji kont osobistych oraz podtrzymanych promocji z poprzedniego zestawienia.

Pierwsze miejsce w zestawieniu najatrakcyjniejszych promocji zajmują Bank Zachodni WBK oraz mBank, w których można uzyskać aż 760 zł.

Na koncie można zarobić jeszcze więcej przystępując do programów polecających. Prym pod kątem wysokości premii za polecenie konta wiodą Bank Millennium, Credit Agricole oraz mBank, oferując 100 zł za skuteczne polecenie. Tyle samo daje ING Bank Śląski ale pod warunkiem dokonania przez niego oraz osoby polecanej płatności bezgotówkowych na kwotę 300 zł kartą lub BLIK-iem.

Program „Polecam Bank Millennium” obowiązuje do końca października, z kolei w listopadzie wygasają kolejne dwa – w PKO BP oraz mBanku. Do 12 grudnia można polecać konto w ING Banku Śląskim, a do końca roku obowiązuje promocja w BZ WBK.
 
Premie dla nowych klientów zakładających konto osobiste w bankach - październik 2016
NOWE promocje
Bank
Szczegóły promocji
Promocja „SMART Kino. Nowy klient otrzyma bilet do Multikina, jeśli otworzy konto za pośrednictwem wniosku dostępnego na promocyjnej stronie internetowej. Polecenie konta znajomemu pozwoli na otrzymanie dodatkowego vouchera na średni popcorn i średni napój. Założyć konto można do 31 października 2016 r.
Credit Agricole Bank Polska
Promocja „Mobile 1 Konto”. W ramach oferty nowy klient może otrzymać:
 • 50 zł za pierwszy wpływ na konto opiewający na co najmniej 500 zł (jednorazowa premia),  
 • maks. 200 zł (do 20 zł na miesiąc) za zapewnienie wpływu w wysokości co najmniej 500 zł w danym miesiącu oraz zrealizowanie min. 3 przelewów na min. 2 różne rachunki bankowe na łączną kwotę min. 10 zł. Przelew musi być zlecony przez aplikację mobilną.
Dodatkowymi warunkami promocji jest złożenie wniosku o wydanie karty debetowej do konta oraz nadanie dostępu do bankowości internetowej. Założyć konto można do 31 grudnia 2016 r.
Promocja „Konto z bonusem nawet 500 zł”. Klienci, którzy w momencie przystąpienia do promocji nie byli posiadaczami innego konta w banku, mogą zyskać do 500 zł w ramach poszczególnych bonusów. Premia jest przyznawana za:
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej (Bonus dla Mobilnych) – 10 zł (jednorazowa wypłata),
 • zagwarantowanie wpływu dochodu na ROR oraz dokonanie w danym miesiącu kartą debetową płatności bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł (Bonus miesięczny dla Aktywnych) – 6 x 25 zł,
 • podpisanie umowy o kartę kredytową oraz dokonanie nią płatności bezgotówkowych na sumę min. 300 zł w danym miesiącu (Bonus miesięczny za Kartę Kredytową) – 6 x 10 zł,
 • podpisanie umowy o limit w koncie (Bonus za Limit w Koncie) – 30 zł (jednorazowa wypłata),
 • otwarcie lokaty na okres min. 6 miesięcy na kwotę min. 10 000 zł (Bonus za Lokatę) – 50 zł (jednorazowa wypłata),
 • spełnianie warunków Bonusu miesięcznego dla Aktywnych przez okres 12 miesięcy po miesiącu spełnienia jego warunków po raz pierwszy (Bonus dla Aktywnych 2) – 50 zł (jednorazowa wypłata),
 • spełnienie warunków wszystkich powyższych bonusów (Ekstra Bonus) – jednorazowa wypłata 150 zł.
Nagroda za wszystkie powyższe bonusy (poza Bonusem dla Mobilnych) jest przyznawana po spełnieniu warunków Bonusu miesięcznego dla Aktywnych.
Założyć konto w ramach promocji można do 31 grudnia 2016 r.
Promocja „Konto Active z 2-letnią Gwarancją”. Promocja obejmuje udzielaną na 24 miesiące gwarancję niezmienności opłat, która obejmuje obsługę rachunku oraz karty debetowej, a także wypłaty z bankomatów w całym kraju. Promocja dotyczy klientów, którzy zmienią obecny pakiet konta lub otworzą konto Active. Złożyć wniosek o konto można do 31 marca 2017 r.
PODTRZYMANE promocje z poprzedniego zestawienia
Bank
Szczegóły promocji
Promocja „iKONTO”. Bank nie będzie pobierał opłaty za prowadzenie konta przez 3 lata od jego otwarcia. Konto należy założyć do 27 października 2016 r.
Bank BPH
Promocja „Kapitalne Konto dla Klientów ZUS”. W ramach promocji bank gwarantuje:
 • brak opłaty za prowadzenie konta przez 2 lata od jego otwarcia,
 • 5% zwrotu (do 30 zł miesięcznie) za płatności bezgotówkowe dołączoną kartą w aptekach w całym kraju. Warunkiem skorzystania z promocji jest skończenie 55 lat oraz zagwarantowanie wpływów na ROR z tytułu świadczenia emerytalno-rentowego.
Założyć Kapitalne Konto w ramach promocji można do 31 marca 2017 r.
Promocja „Zyskaj 360 zł – 4 edycja”. Założenie Konta 360° lub Konta 360° Student umożliwia otrzymanie zwrotu 2% wartości płatności kartą debetową i 5% wartości płatności zrealizowanych BLIK-iem. Po otwarciu ROR-u należy płacić za zakupy kartą lub smartfonem, a także korzystać z aplikacji mobilnej. Maksymalny zwrot nie może przekroczyć 360 zł. Konto w ramach promocji można założyć do 5 grudnia 2016 r.
Bank Pekao
Promocja Eurokonta Intro. Promocja gwarantuje zwolnienie z opłaty za wypłaty z bankomatów krajowych oraz obsługę konta walutowego. Istnieje również możliwość otrzymania zwolnienia z opłaty za obsługę karty debetowej pod warunkiem wykonania co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu. Korzystne warunki obowiązują klienta do końca 2018 roku. Konto w ramach promocji można założyć do 31 grudnia 2016 r.  
Promocja „150 PLN na Dzień dobry”. Klient może zyskać 150 zł, jeśli poza otwarciem konta zawnioskuje o wydanie karty kredytowej, którą w miesiącu jej wydania oraz 3 kolejnych miesiącach dokona łącznie 5 płatności bezgotówkowych. Konto w ramach promocji należy założyć do 31 października 2016 r.
Promocja „Bonus dla Ciebie”. Klient może zyskać do 760 zł, jeśli poza otwarciem konta podpisze umowę ubezpieczeniową na jeden lub kilka wskazanych przez BZ WBK produktów. Bonus wynosi 10% urocznionej składki ubezpieczeniowej. Konto w ramach promocji należy założyć do 30 listopada 2016 r. 
BOŚ Bank
Promocja „EKOkonto bez Kosztów + Karta z Nagrodą”. Nowi klienci banku mogą otrzymać  zwrot 600 zł, jeśli zawnioskują o wydanie karty kredytowej MasterCard Gold i w ciągu 3 miesięcy od otwarcia rachunku dokonają jednorazowego zakupu na kwotę min. 600 zł w sklepach sportowych. Płatność musi być dokonana kartą kredytową. Promocja obowiązuje do odwołania.
Credit Agricole Bank Polska
Promocja „Przenieś Konto”. Bank oferuje 100 zł za przeniesienie rachunku z innego banku pod warunkiem podpisania umowy o wydanie karty debetowej oraz nadanie dostępu do bankowości internetowej. Konieczne jest także zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 1 500 zł/m-c. Promocja obowiązuje do odwołania.
Promocja „100 zł za otwarcie Konta”. Możliwość zyskania 100 zł za otwarcie Konta z Lwem Direct pod warunkiem dokonania do 31 marca 2017 r. płatności bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 1 000 zł. Konto w ramach promocji można założyć do 30 listopada 2016 r.  
Promocja "Brałbym - edycja 2/2016”. W jej ramach można zdobyć jedną z nagród:
 • voucher na smartfon w wysokości 760 zł, który można zrealizować w sklepie internetowym Orange Polska, 
 • 760 zł na paliwo,
 • 760 zł na prawo jazdy. 
Aby otrzymać nagrodę należy:
 • polecić rachunek 3 nowym klientom banku,
 • dokonać 5 płatności bezgotówkowych kartą, za pomocą Transferu lub BLIK-iem w ciągu 30 dni od rejestracji w promocji (dotyczy polecającego i każdego poleconego),
 • zalogować się do serwisu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej minimum raz (dotyczy polecającego i każdego poleconego),
 • zrobić zakupy na stacji benzynowej na kwotę min.  100 zł i zapłacić za nie kartą lub BLIK-iem w ciągu 45 dni od rejestracji w promocji (przy wyborze 760 zł na paliwo),
 • uzyskać tzw. profil kandydata na kierowcę w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego (przy wyborze 760 zł na prawo jazdy). 
Przystąpić do promocji można w każdą środę o godzinie 20:00 rejestrując się na dedykowanej stronie promocji. Rejestracji można dokonać do 31 października 2016 r. Promocja skierowana jest tylko do osób w wieku 18-24 lat. Liczba nagród w promocji wynosi 500 sztuk.  
Promocja „Konto podwójnie zarabiające”. W jej ramach nowy klient może zdobyć:
 • 300 zł łącznie w formie 2% zwrotu za transakcje dokonane kartą lub 2% zwrotu za transakcje zrealizowane BLIK-iem – maksymalnie 50 zł miesięcznie. Aby otrzymać bonus, należy w każdym z 6 miesięcy: zalogować się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej, zapewnić jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości 1 000 zł, a także wykonać transakcje kartą lub BLIK-iem za min. 250 zł łącznie,
 • podwyższone oprocentowanie konta w wysokości 3%, które obejmuje średnie saldo miesięczne do maks. 3 000 zł. Odsetki wypłacane są przez okres 7 miesięcy, począwszy od miesiącam, w którym podpisano umowę. eKonto standard lub eKonto plus założyć można do 31 października 2016 r.
Promocja: „Dobry Start, jesień 2016”. Promocja zapewnia niezmienność opłat przez 2 lata od dnia przystąpienia. W ramach promocji klient otrzymuje darmowe prowadzenie konta osobistego, darmową kartę bankowa, bezpłatne wypłaty z bankomatów krajowych, a także przelewy internetowe za 0 zł. Oferta specjalna obejmuje również 1 zł bonusu za pierwszą transakcję, podwyższone oprocentowanie nominalne konta oszczędnościowego oraz możliwość skorzystania z korzystniejszych warunków cenowych kredytu odnawialnego. Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy posiadają min. jedną aktywną mobilną usługę abonamentową w Orange. Otworzyć konto i przystąpić do promocji można do 9 listopada 2016 r.
Promocja „Super Bank dla Klientów Orange, jesień 2016”. Klient może otrzymać zwrot na konto abonenckie 5 zł, jeśli jest mobilnym klientem Orange lub 10 zł, jeśli posiada pakiet usług Orange. Aby otrzymać bonus konieczne jest dokonanie płatności bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł w danym miesiącu. Otworzyć konto i przystąpić do promocji można do 9 listopada 2016 r.
 Źródło: Bankier.pl na podstawie informacji udostępnionych przez banki, stan na 18.10.2016 r.
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza