15 grudnia 2016

Promocje kont osobistych - grudzień 2016


Konta osobiste w promocji wciąż pozwalają zarobić, choć banki oferują obecnie skromniejsze bonusy. Liczba dostępnych ofert nie uległa znacznym zmianom, jednak można dostrzec, że o wysokie premie może być coraz trudniej. Jeszcze miesiąc temu najwięcej można było dostać 760 zł. Teraz jest to o 160 zł mniej.


Najbardziej atrakcyjną promocję znaleźć można w BOŚ Banku. Klient, który poza otwarciem EKOkonta bez kosztów podpisze umowę o kartę kredytową, może otrzymać zwrot w wysokości 600 zł za zakup w sklepie sportowym. Premia zostanie przyznana, jeśli płatność zostanie dokonana wspomnianą kartą, a kwota na rachunku wyniesie min. 600 zł.

Niewiele mniej można dostać, otwierając Konto na co dzień w eurobanku. 500 zł wpłynie na konto po realizacji szeregu wymogów. Niezbędne będzie zainstalowanie aplikacji mobilnej, przelewanie wynagrodzenia, aktywne korzystanie z „debetówki” oraz skorzystanie z innych produktów z oferty banku.

Warte uwagi są również promocje w kontach osobistych Citi Handlowego oraz mBanku. Dzięki nim możliwe będzie zdobycie 300 zł, jednak pod pewnymi warunkami. W Citi Handlowym konieczne będzie utrzymywanie salda w wysokości 30 000 zł i dokonywanie płatności kartą debetową. Bonus w mBanku traktowany jest jako zwrot za płatności. Do wyboru pozostanie korzystanie z karty debetowej lub systemu BLIK. Klient nie otrzyma premii, jeśli nie będzie logował się do aplikacji mobilnej, zasilał konta i dokonywał transakcji bezgotówkowych na określoną kwotę.
Premie dla nowych klientów zakładających konto osobiste w bankach - grudzień 2016 r.
NOWE promocje
Bank
Szczegóły promocji
Bank Pekao
Promocja „Załóż Eurokonto Intro i otrzymaj bilet do kina”. Otwarcie Eurokonta Intro w okresie promocji i zawnioskowanie o kartę debetową zapewnia otrzymanie 2 biletów do kina w postaci kodu SMS. Promocja obowiązuje do 31 stycznia 2017 r. lub do momentu wydania 6000 nagród.
Promocja „iKonto z kartą”. Nowy klient, który otworzy iKonto drogą internetową otrzyma możliwość skorzystania z premii za każdą wykonaną transakcję dołączoną kartą debetową. Bonus wynosi 3% zwrotu za każdą płatność z wyłączeniem transakcji wskazanych w regulaminie. Maksymalna kwota miesięcznego zwrotu wynosi 40 zł. Bank nalicza premię przez okres 5 miesięcy od założenia konta. Aby zostać objętym promocją, klient musi zawnioskować o wydanie karty debetowej oraz nadanie dostępu do systemu transakcyjnego. Promocja obowiązuje do 31 marca 2017 r. lub do momentu spełnienia warunków regulaminu przez 1000 osób.
PODTRZYMANE promocje z poprzedniego zestawienia
Bank
Szczegóły promocji
Alior Bank (część przejęta z Banku BPH)
Promocja „Kapitalne Konto dla Klientów ZUS”. Klient, który założy rachunek w okresie promocji zapewni sobie:

 • bezpłatne prowadzenie konta przez 24 miesiące od jego uruchomienia,
 • do 30 zł premii miesięcznie w postaci 5% zwrotu za zakupy w aptece opłacone kartą debetową dołączoną do konta.
Skorzystać z promocji mogą osoby, które ukończyły 55. rok życia oraz będą zasilać konto wpływami z tytułu świadczenia emerytalno-rentowego.
Otworzyć konto w ramach promocji można do 31 marca 2017 r.
Bank Pekao
Promocja Eurokonta Intro. Promocja obejmuje otrzymanie lepszych warunków cenowych obowiązujących do końca 2018 roku. Do oferty należą:

 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • brak opłat za prowadzenie konta walutowego,
 • możliwość uniknięcia opłaty miesięcznej za kartę debetową, o ile klient wykona co najmniej 4 transakcje bezgotówkowe w okresie rozliczeniowym.
Oferta specjalna jest dostępna do 31 grudnia 2016 r.
Promocja „Konto z kartą procentuje”. Bank Zachodni WBK oferuje nowym klientom podwyższone oprocentowanie Konta Godnego Polecenia w wysokości 4%. Oprocentowanie obejmuje saldo 4 000 zł. Do warunków stawianych przez bank należy otwarcie rachunku przez internet lub infolinię, zawarcie umowy o dostęp do bankowości internetowej, zawnioskowanie o kartę VISA Sol oraz dokonanie nią co najmniej 5 płatności w poprzednim miesiącu. Klient może się ubiegać o oprocentowanie każdego miesiąca do grudnia 2017 roku włącznie. Czas na założenie konta jest do 15 grudnia 2016 r. 
BOŚ Bank
Promocja „EKOkonto bez Kosztów + Karta z Nagrodą”. Bank daje możliwość zyskania 600 zł klientom, którzy skorzystają z karty kredytowej MasterCard Gold i w ciągu 3 miesięcy od założenia konta opłacą nią jednorazowy zakup na kwotę co najmniej 600 zł w jednym ze sklepów sportowych. Promocja obowiązuje do odwołania.
Citi Handlowy
Promocja „Nagroda na powitanie w Citi Priority!” Osoby, które nie posiadały konta osobistego w banku po 30 czerwca br. i założą rachunek Citi Priority, mogą wziąć udział w promocji, dzięki której można zdobyć jedną z nagród:

 • 300 zł (75 zł/m-c) za utrzymanie na koncie średniomiesięcznego salda w wysokości 30 000 zł,
 • 200 zł (50 zł/m-c) za zasilanie konta otrzymywanym wynagrodzeniem w wysokości co najmniej 5 000 zł. Warunkiem otrzymania tej nagrody jest posiadanie w banku jednego ze wskazanych produktów kredytowych.
Posiadacz konta, który zasilił je kwotą 30 000 zł, ma dodatkowo prawo do skorzystania z promocyjnej oferty lokaty 3-miesięcznej.
Klient otrzyma przelew z nagrodą, jeśli poza wskazanymi wymogami wykona w danym miesiącu min. 2 transakcje kartą debetową na kwotę łączną w wysokości co najmniej 300 zł. W przypadku niezrealizowania warunków otrzymania premii w jednym z kolejnych 4 miesięcy, klient traci prawo do starania się o nią w kolejnych miesiącach. Do oferty można przystąpić do 30 grudnia 2016 r. Promocja jest dostępna dla pierwszych 1 000 klientów, którzy podpiszą jej regulamin.  
Credit Agricole Bank Polska
Promocja „Mobilne 1 Konto”. Nowy klient zakładający 1Konto może otrzymać:

 • 50 zł w ramach bonusu za pierwszy wpływ na rachunek na kwotę min. 500 zł (jednorazowa premia),
 • 200 zł (każdego miesiąca do 20 zł) za zasilenie konta kwotą w wysokości co najmniej 500 zł w danym miesiącu oraz dokonanie min. 3 przelewów przez aplikację mobilną na przynajmniej 2 różne konta bankowe na kwotę łączną min. 10 zł.
Promocja zakłada również złożenie wniosku o wydanie karty debetowej oraz nadanie dostępu do bankowości internetowej. 1Konto można założyć do 31 grudnia 2016 r. 
Promocja „Przenieś Konto II”. Nagroda w wysokości 100 zł przeznaczona jest dla klientów, którzy przeniosą rachunek z innego banku do Credit Agricole. Kryteriami dodatkowymi do spełnienia to:

 • złożenie wniosku o wydanie karty debetowej,
 • zawnioskowanie o nadanie dostępu do bankowości internetowej,
 • zasilenie konta comiesięcznymi wpływami w wysokości min. 1500 zł.
Promocja obowiązuje do odwołania.
Promocja „Konto z bonusem nawet 500 zł”. Możliwość otrzymania 500 zł za otwarcie Konta na co dzień. Oferta skierowana jest do osób, które nie posiadały innego konta w banku na moment składania wniosku. Premia jest przyznawana w ramach bonusów za:

 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej (Bonus dla Mobilnych) – 10 zł (bonus jednorazowy),
 • zasilenie konta z tytułu otrzymywanego dochodu oraz dokonywanie w danym miesiącu płatności bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 300 zł (Bonus miesięczny dla Aktywnych) – 6 x 25 zł,
 • podpisanie umowy o kartę kredytową oraz dokonanie nią transakcji bezgotówkowych na sumę min. 300 zł w danym miesiącu (Bonus miesięczny za Kartę Kredytową) – 6 x 10 zł,
 • podpisanie umowy o limit w koncie (Bonus za Limit w Koncie) – 30 zł (bonus jednorazowy),
 • założenie lokaty na min pół roku na kwotę min. 10 000 zł (Bonus za Lokatę) – 50 zł (bonus jednorazowy),
 • spełnianie warunków Bonusu miesięcznego dla Aktywnych przez 12 miesięcy po miesiącu spełnienia jego warunków po raz pierwszy (Bonus dla Aktywnych 2) – 50 zł (bonus jednorazowy),
 • realizację warunków wszystkich powyższych bonusów (Ekstra Bonus) – 150 zł (bonus jednorazowy).
Nagroda za wszystkie wyżej wymienione bonusy (z wyłączeniem Bonusu dla Mobilnych) jest przyznawana po spełnieniu warunków Bonusu miesięcznego dla Aktywnych.
Konto w ramach promocji założyć można do 31 grudnia 2016 r.
Promocja „Konto Active z 2-letnią Gwarancją”. Bank oferuje 24-miesięczną gwarancję niezmienności opłat, która dotyczy obsługi rachunku, użytkowania karty debetowej oraz wypłat gotówki z bankomatów w całym kraju. Promocja dotyczy klientów, którzy otworzą konto Active lub zdecydują się na zmianę obecnego pakietu. Wniosek o konto złożyć można do 31 marca 2017 r. 
Promocja „100 zł za otwarcie Konta”. Możliwość otrzymania nagrody w wysokości 100 zł za otwarcie Konta z Lwem Direct lub Konta Komfort. Warunkiem oferty promocyjnej jest dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 1 000 zł do 30 czerwca 2017 r. Konto można założyć do 28 lutego 2017 r. 
Promocja „Konto podwójnie zarabiające II”. Klient może otrzymać od banku nagrodę w wysokości 300 zł (maks. 50 zł miesięcznie) naliczane jako 2% zwrotu za płatności kartą lub 2% zwrotu za transakcje zrealizowane Blikiem. Premia zostanie przyznana, jeśli w każdym z 6 miesięcy klient zaloguje się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej, zapewni jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości 1 000 zł oraz wykona płatności kartą lub za pomocą Blika na min. 250 zł łącznie. Klient otrzyma również promocyjne oprocentowanie konta w wysokości 3%, które obejmie średnie saldo miesięczne do kwoty maksymalnej 3 000 zł. Odsetki będą naliczane przez 7 miesięcy. eKonto standard lub eKonto plus założyć można do 31 stycznia 2017 r.
Promocja: „Dobry Start, święta 2016”. Promocja zapewnia niezmienność opłat przez 24 miesiące od momentu przystąpienia. Warunki specjalne obejmują bezpłatne prowadzenie konta osobistego, bezpłatną kartę bankową, wypłaty z bankomatów krajowych za 0 zł oraz darmowe przelewy internetowe. W ramach promocji klient otrzyma także 1 zł bonusu za pierwszą transakcję oraz promocyjne oprocentowanie nominalne konta oszczędnościowego. Z oferty mogą skorzystać ci, którzy są mobilnymi klientami Orange lub posiadają w Orange telefon na kartę. Ostatni dzień na założenie konta w okresie promocyjnym to 2 lutego 2017 r.
Promocja „Super Bank dla Klientów Orange, święta 2016”. Klient może otrzymać zwrot na konto abonenckie w wysokości 10 zł, jeśli jest mobilnym klientem Orange lub posiada w Orange telefon na kartę. Bonus zostanie przekazany, jeśli posiadacz konta dokona płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł w danym miesiącu. Założyć Konto osobiste można do 2 lutego 2017 r.
 
 Źródło: Bankier.pl na podstawie informacji udostępnionych przez banki, stan na 14.12.2016 r.

Premie za polecanie kont osobistych w grudniu 2016

Nest Bank wprowadził możliwość zarabiania na polecaniu Nest Konta. Nagroda za skuteczną rekomendację wynosi 85 zł.

Zdobyć premię można również w ramach nowego programu „Mam Inteligo”. Bank nagrodzi polecającego kwotą 50 zł, pod warunkiem zrealizowania przez osobę polecaną transakcji bezgotówkowej w wysokości 200 zł oraz skorzystania co najmniej raz z systemu BLIK, dokonując płatności na kwotę min. 10 zł. Osobie, która założy konto z polecenia, również należy się premia. Na jej konto wpłynie 100 zł.

Inne banki, w których można starać się o nagrody pieniężne w ramach programów polecających to:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza