19 stycznia 2018

Promocje dla posiadaczy kart płatniczych


Karty płatnicze są dla wielu wygodnym rozwiązaniem, dzięki któremu mogą się obejść bez gotówki w portfelu. Klienci banków posługujący się kartami płatniczymi mogą skorzystać z wielu promocji, jednak każda z nich wymaga spełnienia określonych warunków.W przypadku karty kredytowej należy pamiętać o terminowej spłacie i obowiązujących limitach, w przeciwnym wypadku bank naliczy odsetki według wcześniej ustalonej rocznej stopy oprocentowania.

Posiadanie karty może upoważniać również do korzystania ze zniżek w sklepach i punktach usługowo-handlowych.

Specjalne programy dla użytkowników kart debetowych zostały przygotowane nie tylko przez banki, ale również bezpośrednio przez VISA czy Mastercard.

Sprawdź, ile można zarobić na posiadaniu karty!

Promocje dostępne dla posiadaczy kart kredytowych
Bank Warunki promocji
Citi Handlowy "Zostań posiadaczem Karty kredytowej Citibank i zdobądź elektroniczny voucher do sklepu Biedronka". Promocja skierowana do osób, które nie posiadały karty kredytowej od 01.02.2015 r. Aby otrzymać voucher o wartości 300 zł na zakupy w sieci Biedronka, należy:
- podpisać umowę o kartę kredytową,
- zalogować się min. raz do systemu bankowości online,
- dokonać 5 transakcji kartą w pierwszym i drugim miesiącu od daty zawarcia umowy,
- wyrazić wszelkie zgody marketingowe,
- dostarczyć do banku aktualny dokument potwierdzający deklarowane dochody.
Promocja obowiązuje do 05.02.2018 r.

"400 zł voucher do sieci wakacje.pl od Citibanku za kartę kredytową". Bonus pieniężny, który można wykorzystać na stronie internetowej wakacje.pl oraz salonach sprzedaży wakacje.pl. można otrzymać pod warunkiem:
- podpisania umowy o kartę kredytową,
- wykonania min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę przez 2 najbliższe miesiące,
- zalogowania się min. raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej,
- wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych,
Promocja obowiązuje do 31.01.2018 r.

"Promocja z oleole.pl - 400 zł za darmo od Citibanku za kartę kredytową". Z oferty nie mogą skorzystać osoby posiadające kartę kredytową Citibanku od 01.01.2015 r. Voucher uprawniający do zakupów na stronie oleole.pl można otrzymać pod warunkiem:
- podpisania umowy o kartę kredytową,
- wykonania transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł, nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę,
- zalogowania się min. raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej,
- wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Promocja obowiązuje do dnia 31.01.2018 r.

"400 zł voucher do perfumerii Douglas od Citibanku za kartę kredytową". Osoby, które chcą otrzymać voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w perfumerii Douglas, zobowiązane są do:
- podpisania umowy o kartę kredytową Simplicity lub World MasterCard,
- wykonania min. 5 transakcji miesięcznie przez 2 najbliższe miesiące,
- zalogowania się min. raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej,
- wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych,
Promocja obowiązuje do dnia 31.01.2018 r.

"Promocja z allegro.pl - 400 zł za darmo od Citibanku za kartę kredytową". Klienci, którzy chcą otrzymać voucher zakupowy o wartości 400 zł do wykorzystania na stronie allegro.pl, muszą spełnić warunki:
- podpisać umowę o kartę kredytową,
- wykonać min. 5 transakcji miesięcznie przez 2 najbliższe miesiące,
- zalogować się min. raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej,
- wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Promocja obowiązuje do dnia 31.01.2018 r.

"Zostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i odbierz 200 zł". Promocja jest skierowana do osób, które złożą wniosek o wydanie karty podczas telefonicznego kontaktu z przedstawicielem banku. Dodatkowo muszą spełnić warunki:
- wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę, co najmniej 200 zł, nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy,
- zalogować się min. raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej,
- wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Po spełnieniu powyższych warunków posiadacz karty otrzymuje jednorazową nagrodę w wysokości 200 zł na konto karty kredytowej.
Promocja obowiązuje do 04.02.2018 r.
Credit Agricole Rabaty dla posiadaczy karty kredytowej. Dla posiadaczy karty kredytowej zostały przygotowane rabaty do 50% u partnerów banku, m.in. do 10% w RTVEuroAGD, 15% w sklepie Wittchen, 50 zł na zakupy w Douglas oraz Zalando. Dodatkowo w promocji „Zimowe raty 0% w karcie kredytowej Credit Agricole”, do której można przystąpić do 31.01.2018 r., klienci mogą skorzystać z dyspozycji rozłożenia zadłużenia na raty w terminie do 28.02.2018. Promocja dotyczy klientów, którzy na dzień 30.11.2017 r. nie posiadali kart kredytowych Visa/ Mastercard Gold, Visa/Mastercard Silver, Visa/Mastercard Standard.
eurobank "1% zwrotu za transakcje w supermarketach i na stacjach paliw na karcie kredytowej Visa Gold Perfect". Klienci, którzy złożą wniosek o wydanie karty kredytowej, mogą liczyć na moneyback w wysokości maksymalnie 1% wartości transakcji, za zakupy dokonywane na stacjach paliw oraz w supermarketach. Wysokość bonusu uzależniona jest od wysokości wydatków tj.:
- do 300 zł, brak bonusu,
- 300-899,99 zł, zwrot 0,5% wartości transakcji,
- powyżej 900 zł, zwrot 1% wartości transakcji.
Kwota bonusu wypłaconego za pojedynczy cykl rozliczeniowy to maksymalnie 100 zł, natomiast całkowita łączna kwota premii wypłaconej w jednym roku kalendarzowym nie może przekraczać kwoty 750 zł. Premia będzie wypłacana tylko wtedy, kiedy zobowiązania będą spłacane terminowo.
Promocja obowiązuje do odwołania.
Bank Millennium 

Złóż wniosek
Moneyback do 760 zł zwrotu za zakupy kartą kredytową. Klienci mają do wyboru kartę kredytową Impresja albo Alfa, które dają możliwość skorzystania z moneybacku do 760 zł rocznie (zwrot środków w wysokości 5% od każdej transakcji) przy zakupach w wybranych sklepach partnerów. Do promocji przystępuje się automatycznie, podczas składania wniosku o kartę bez dodatkowych warunków.
Promocja obowiązuje od odwołania.
Bank Pekao Rabaty dla posiadaczy Pekao Mastercard. Posiadanie m.in. karty kredytowej Credit, Visa Regata, Credit Silver daje prawo do korzystania ze zniżek do 30% w programie Galeria Rabatów. Klienci, dokonując płatności kartą u partnera banku, mogą skorzystać z rabatów na określone produkty bądź usługi m.in. 4% zwrotu za korzystanie z usług Booking.com czy 7% zniżki od ceny wynajmu na Rentalcars.com.
Promocja obowiązuje do odwołania.
Santander Consumer Bank

„Twoja karta do zadań specjalnych". Z promocji mogą skorzystać posiadacze karty kredytowej, którzy otrzymali od banku indywidualne zaproszenie (wysyłane od 14.11.2017 r. do 31.12.2020 r.). Nagrodą w promocji jest zwrot 5% wartości zakupów wykonywanych w supermarketach, sklepach z art. dziecięcymi, internecie. Warunkiem otrzymania nagrody jest:
- wykonanie zakupów na łączną kwotę min. 500 zł,
- brak zaległości w spłacie.
Bonus jest jednorazowy i wynosi maksymalnie 100 zł. Wypłacany jest na rachunek karty kredytowej w terminie do 30 dni po zakończeniu promocji.
Termin trwania promocji jest indywidualnie ustalany przez bank w zaproszeniu.
"Bumerang". Promocja przygotowana dla posiadaczy karty kredytowej SATURN, Media Markt oraz Castorama Santander Consumer Bank, którzy otrzymali od banku zaproszenie do udziału w programie. Nagrodą jest zwrot 10% wartości dowolnych transakcji wykonanych kartą od 31 do 60 dnia od zawarcia umowy – maksymalnie 50 zł. Warunkiem otrzymania bonusu jest:
- wykonanie minimum jednej transakcji (zapłata kartą za zakupy lub wypłata z bankomatu) w pierwszych 30 dniach od zawarcia umowy,
- zalogowanie się do bankowości internetowej w ciągu pierwszych 60 dni od zawarcia umowy.
W promocji nie biorą udziału transakcje wykonane w sklepach Saturn – dla kart Saturn, w sklepach Media Markt – dla kart Media Markt oraz w sklepach Castorama – dla kart Castorama.
Termin trwania promocji jest indywidualnie ustalany przez bank w zaproszeniu.
"W pozytywnym nastroju". Klienci, którzy posiadają kartę kredytową Visa Santander Consumer Bank oraz otrzymają indywidualne zaproszenie od banku otrzymają premię w wysokości 50 zł, pod warunkiem:
- wykonanie kartą co najmniej 5 dowolnych transakcji o łącznej wartości min. 500 zł.
Promocja obowiązuje 30 dni kalendarzowych i jest określona na zaproszeniu.
„Prowizja bardzo zwrotna". Promocja dostępna jest dla posiadaczy kart kredytowych Visa Santander Consumer Banku, którzy otrzymali od banku zaproszenie. Nagrodą jest otrzymanie zwrotu środków w wysokości prowizji naliczonej za pierwszą transakcję gotówkową wykonaną w czasie trwania promocji - do 50 zł. Warunkiem otrzymania zwrotu jest:
- wykonanie min. jednej transakcji gotówkowej tj. wypłata gotówki,
- brak zaległości na dzień przyznania nagrody.
Promocja obowiązuje 30 dni kalendarzowych i jest określona na zaproszeniu.
T-Mobile Usługi Bankowe

 Złóż wniosek
"Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe 200 zł do empik.com". Z promocji mogą skorzystać klienci, który:
- wykonają transakcję bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 750 zł w kolejnym miesiącu po zawarciu umowy.
Po spełnieniu warunków, klient otrzyma kod wysłany w treści SMS, najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca, następującego bezpośrednio po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji.
Promocja obowiązuje do 30.10.2018 r.

"Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe 560 zł za moneyback". Za posiadanie karty kredytowej Mastercard Travel posiadacze mogą otrzymać 5% cashback, do 560 zł przez 12 najbliższych miesięcy od dnia uruchomienia karty za płatność kartą poza granicami kraju na kwotę nie mniejszą niż 50 zł (miesięcznie można otrzymać maksymalnie 100 zł premii oraz nie więcej niż 560 zł przez 12 miesięcy). Przy czym w promocji nie mogą brać udziału osoby, które w okresie ostatnich 90 dni przed wydaniem karty posiadały kartę kredytową T-Mobile. Zwrot na konto można otrzymać pod warunkiem:
- podpisania umowy o kartę,
- wykonania transakcji bezgotówkowej na kwotę min. 50 zł.
Promocja obowiązuje do 30.04.2018 r.
Bank Zachodni WBK Moneyback oraz Korzystanie z Circle K i Statoil. Karta Kredytowa 1/2/3 daje możliwość otrzymania do 760 zł zwrotu rocznie za wykonywanie transakcji bezgotówkowych. Posiadacze mogą liczyć na:
- 1% zwrotu wydatków we wszystkich supermarketach spożywczych w Polsce,
- 2% zwrotu wydatków na wszystkich stacjach paliw w Polsce lub 4% na stacjach Circle K i Statoil (promocja trwa do 30.09.2018 r.)
- 3% zwrotu wydatków we wszystkich restauracjach i fastfoodach w Polsce.
Łączna suma nagród nie może przekroczyć 760 zł w ciągu 12 miesięcy (w ciągu miesiąca 63,33 zł).
Promocja Circle K i Statoil obowiązuje do 30.09.2018 r.
Źródło: Bankier.pl na podstawie oferty banków, stan na 10.01.2018 r.

Promocje dostępne dla posiadaczy kart debetowych
Wydawca/Bank Warunki promocji
MasterCard 5 zł comiesięcznej zniżki za opłacanie abonamentu Play kartą MasterCard. Z promocji mogą skorzystać posiadacze abonamentu w Play (również firmy). W tym celu należy:
- aktywować cykliczną płatność kartą MasterCard.
W jej ramach przez 6 miesięcy, klienci zyskują rabat w wysokości 5 zł, pod warunkiem terminowego uiszczania należności.
Promocja obowiązuje do 31.08.2018 r.
Wtorki z MasterCard w Multikinie. Z promocji, w której cena biletu do Multikina w każdy wtorek wynosi 10 zł, może skorzystać każdy, kto posiada kartę MasterCard Maestro, bądź portfel elektroniczny MasterPass. Natomiast, aby otrzymać drugi bilet gratis wystarczy opłacić zakup biletu wspomnianym portfelem MasterPass. Bilety promocyjne można nabywać on-line na stronie internetowej kina www.multikino.pl, w aplikacji mobilnej oraz bezpośrednio w kasie kin.
Promocja obowiązuje do 30.11.2018 r. lub wyczerpania puli nagród
VISA 150 zł zniżki na zakupy w Media Ekspert. Osoby, które dokonają płatności za zakupy w sklepach Media Ekspert, na co najmniej 300 zł, korzystając z VISA Checkout, otrzymają rabat w wysokości:
- 50 zł, jeśli łączna cena wyniesie od 300 do 500 zł,
- 100 zł, jeśli łączna cena wyniesie od 500,01 do 1500 zł,
- 150 zł, jeśli łączna cena wyniesie powyżej 1500 zł.
Promocja obowiązuje do 17.01.2018 r. lub wyczerpania puli rabatów.
Oszczędzaj z VISA. Promocja funkcjonuje w oparciu o serwis internetowy umożliwiający posiadaczom kart płatniczych korzystanie z atrakcyjnych zniżek i ofert w sklepach internetowych. Aby z nich skorzystać należy zarejestrować kartę na visaoferty.pl lub poprzez aplikację mobilną.
Promocja obowiązuje do odwołania.
eurobank 720 zł rocznie za transakcje kartą. Bank oferuje swoim klientom program moneyback z 5% zwrotem za transakcje kartą płatniczą w programie "Rodzina i przyjaciele". Oferta jest dostępna dla nowych jak i obecnych posiadaczy konta Active lub Prestige, którzy dokonują płatności kartą na sport, rekreację, podróże, rozrywkę. Premię maksymalną ustalono na poziomie 60 zł miesięcznie, czyli 720 zł rocznie.
Promocja obowiązuje do dowołania.
Bank Millennium 

 Złóż wniosek
Promocja Visa i Uber. W ramach promocji można otrzymać do 25 zł rabatu na pierwszy przejazd Uberem (dotyczy użytkowników, którzy dotychczas nie wykonali ani jednego przejazdu przy użyciu aplikacji Uber). Warunkiem skorzystania z promocji jest:
- utworzenie konta w Uber,
- pobranie aplikacji Uber na telefon,
- zalogowanie się do aplikacji Uber oraz dodanie karty Visa w ustawieniach płatności.
Z darmowego przejazdu do wartości 25 zł można skorzystać w ciągu 14 dni od momentu wprowadzenia kodu w aplikacji.
Promocja obowiązuje do odwołania.
Orange Finanse Program Rabatowy w Orange Finanse. Posiadacz karty debetowej wydanej do konta jest upoważniony do korzystania ze zniżek w sklepach i punktach usługowo-handlowych (blisko 3 000 punktów partnerów, m.in. sklepy, hotele, restauracje, punkty usługowe, sklepy internetowe). Aby skorzystać z rabatu wystarczy poinformować sprzedawcę, że zapłata będzie dokonana kartą Orange Finanse, natomiast w przypadku zakupów internetowych wpisać kod BIN, czyli 6 pierwszych cyfr karty.
Promocja obowiązuje do odwołania.
Raiffeisen Polbank Karta debetowa do Wymarzonego Konta z bezpłatnym ubezpieczeniem "CYBER pomoc". Posiadacze karty otrzymują bezpłatne ubezpieczenie, które obejmuje wsparcie i pomoc prawną w zakresie:
- kradzieży środków pieniężnych z konta,
- konfliktu ze sklepami on-line,
- utraty danych z dysku komputera, laptopa czy tabletu,
- kradzieży tożsamości internetowej.
Promocja obowiązuje do odwołania.
SGB-Bank Program Rabat AGRO SGB. Oferta skierowana jest do klientów posługujących się kartą płatniczą z logo SGB. Program skupia wybranych partnerów oferujących rabaty na określony asortyment oraz usługi np. części rolnicze, sprzęt rolniczy, usługi spawalnicze czy tokarskie. Aby skorzystać z rabatu należy poinformować sprzedawcę, który musi być partnerem banku o zamiarze dokonania płatności kartą SGB.
Promocja trwa do odwołania.
Źródło: Bankier.pl, na podstawie ofert banków, stan na 10.01.2018 r.1 komentarz:

  1. Tego typu promocji jest bardzo wiele i praktycznie co jakiś czas można wybierać to co nam najbardziej odpowiada. Mimo wszystko ja stawiam na przelewy cykliczne https://www.przelewy24.pl/blog/platnosci-cykliczne-i-subskrypcje-dlaczego-warto-z-nich-korzystac gdyż takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne i praktyczne. Myślę, że wiele osób korzysta z tej formy płatności.

    OdpowiedzUsuń