23 lipca 2018

Promocje kont osobistych - lipiec 2018

Mimo że w ostatnim czasie pojawiły się na rynku nowe promocje, to żadna z nich nie przebiła propozycji od Citi Handlowego, dzięki której można zarobić do 400 zł w zamian za dokonywanie płatności bezgotówkowych oraz wpłatę dodatkowych środków na konto.


Zestawienie obejmuje promocje kont osobistych skierowanych wyłącznie do nowych klientów banku. Tradycyjnie, na czele zestawienia można znaleźć szczegółowe informacje o ofertach z najwyższym możliwym zarobkiem.

Wyłączone zostały konta typu VIP oraz rachunki dla korzystających ze świadczenia „Rodzina 500+”. 

Promocje kont osobistych - lipiec 2018 r.


I: 400 zł zwrotu z bonusem za oszczędności od Citi Handlowego
Klienci, którzy zdecydują się na otwarcie rachunku Citi Priority w ramach promocji „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – edycja III”, mogą zyskać 400 zł, jeśli będą płacić głównie kartą debetową oraz zasilą rachunek wskazaną kwotą.

Przez sześć miesięcy bank nalicza 5 proc. zrealizowanych transakcji za płatności kartą debetową w sklepach stacjonarnych. Pozostała część bonusu – 100 zł – będzie się należała tym uczestnikom, którzy wpłacą na ROR 5000 zł we wskazanym czasie.

Promocja skierowana jest wyłącznie do osób, które po 1 stycznia 2016 r. nie posiadały lub współposiadały konta w Citi Handlowym. Dotyczy to zarówno rachunków osobistych, jak i kont oszczędnościowych.
Warunki, które należy spełnić:
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy,
  • wyrazić zgody marketingowe,
  • zalogować się do systemu transakcyjnego
  • dokonanie płatności kartą debetową.
Promocja obowiązuje do 31 lipca 2018 r. Dopuszczalne jest wcześniejsze zakończenie promocji, jeśli skorzysta z niej 1000 osób.

Otwórz konto i zgarnij premię 400 zł


II: 300 zł za regularne oszczędzanie lub opłacanie rachunków od Credit Agricole

Promocja Credit Agricole „Korzyści dla Ciebie” składa się z trzech „mini promocji”, które pozostają do wyboru nowego klienta. Najwyższy zarobek, czyli maksymalnie 300 zł, zanotują ci, którzy zdecydują się na oszczędzanie z CAsaverem lub opłacanie faktur za media.

Warunki promocji są zróżnicowane i uzależnione od wybranego wariantu:
  • Do 300 zł za korzystanie z usługi wspomagającej regularne oszczędzanie (CAsaver) - możliwość zdobycia do 25 zł miesięcznie - bank dołoży do odłożonych w danym miesiącu środków 50 proc. Bonus będzie się naliczał przez 12 miesięcy. Wśród warunków dodatkowych znajdują się zasilanie konta wpływami (1000 zł/m-c) oraz dokonywanie płatności bezgotówkowych (300 zł/m-c).
  • Do 300 zł zwrotu za opłacone rachunki za media - 5 proc. zwrotu wysokości faktur przez maksymalnie 12 miesięcy. Bank przestanie naliczać premię w momencie osiągnięcia przez klienta wskazanego limitu. Wymagane zasilanie konta wpływami miesięcznymi w wysokości 1000 zł.
  • Do 200 zł za przeniesienie konta osobistego z innego banku - klienci, którzy wykorzystają wniosek z pełnomocnictwem do założenia ROR-u w Credit Agricole, mogą otrzymać bonus w wysokości 200 zł lub 100 zł. Pierwsza kwota będzie należała się tym, którzy zapewnią na rachunek wpływ wynagrodzenia w wysokości 3000 zł przez kwartał, druga dla osiągających zarobek w wysokości min. 1000 zł.
Poza wyżej wymienionymi warunkami, klient jest zobowiązany do potwierdzenia chęci udziału w promocji, podpisania deklaracji dokonywania comiesięcznych wpływów oraz zlecenia przekazywania środków na rachunek.

Oferta jest dostępna dla zainteresowanych, którzy nie posiadali konta w Credit Agricole od 10 kwietnia br.

Otwórz konto i zgarnij premię

Oferta obowiązuje do 31 lipca 2018 r.

III: 240 zł pod warunkiem opłacania abonamentu – eurobank

Klienci, którzy skorzystają z oferty specjalnej banku, mogą zarobić do 240 zł w ramach miesięcznych przelewów po 20 zł każdy. Bank do bonusu dorzuca jeszcze lepsze od standardowych warunki prowadzenia konta, do których należy brak opłat za posiadanie konta, zwrot opłaty za obsługę karty debetowej oraz zwrot prowizji za udzielenie limitu w koncie. Gwarancja obowiązuje przez 24 miesiące dla opłat dotyczących karty i konta oraz 12 miesięcy dla limitu w rachunku.
Jednym z warunków promocji jest posiadanie umowy abonamentowej z ITI Neovision. To właśnie korzystający z usług telewizji cyfrowej nc+ mogą zyskać na ofercie. Aby zostać uczestnikiem promocji, należy ponadto zgłosić zainteresowanie ofertą i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Spełnienie wymienionych czynności uprawnia do otrzymania korzystniejszych warunków rachunku.

Premia na konto w wysokości 20 zł wpłynie na rachunek, jeśli w danym miesiącu jego posiadacz:
  • opłaci abonament za usługi telewizji cyfrowej środkami zgromadzonymi na koncie,
  • zrealizuje przynajmniej trzy płatności bezgotówkowe kartą debetową na kwotę łączną min. 100 zł.
Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która nie posiadała lub współposiadała konta osobistego w eurobanku przez ostatnie 24 miesiące. Akcja obejmuje dwa rachunki z oferty banku – Konto Active i Konto Prestige.

Otwórz konto i zgarnij premię 

Ostatni dzień na skorzystanie z promocji wypada 31 grudnia 2018 r.
 
IV: 200 zł za wpłaty na konto i korzystanie z karty debetowej od Banku Millennium

W debiutującej w zestawieniu promocji "Ustrzel 200 zł zBankiem Millennium S.A." można zarobić 200 zł w zamian za otwarcie flagowego rachunku z oferty banku oraz spełnienie relatywnie prostych warunków.
 
Aby skorzystać z promocji należy wysłać formularz zgłoszeniowy przez dedykowaną stronę promocji. We wniosku należy zaznaczyć również wydanie karty debetowej. Bank przeleje premię na konto klienta, jeśli ten zarówno w sierpniu, jak i wrześniu wpłaci na rachunek 1000 zł łącznie oraz choć raz zapłaci bezgotówkowo.

Propozycja banku jest zarezerwowana dla osób, które na dzień startu promocji (26 czerwca 2018 r.) nie były stroną żadnej umowy z bankiem oraz nie korzystały z żadnego produktu banku. Bank wyklucza także byłych klientów, którzy zyskali już kiedyś na innej ofercie promocyjnej konta objętego promocją, czyli Konta 360° lub Konta 360° Student.

 Otwórz konto i zgarnij premię 

Złożenie wniosku do 27.07.2018 r.

V: 150 zł za płatności bezgotówkowe + 10 zł za rachunek celowy od mBanku

Najnowsza oferta mBanku promująca eKonto standard oraz eKontoplus posiada podobne warunki do zakończonej ponad dwa tygodnie temu promocji „Lepiej z eKontem”. Tym razem do zgarnięcia jest 10 zł więcej, które przysługuje po otwarciu konta oszczędnościowego Moje cele.

Kryteria otrzymania 150 zł nie różnią się niczym od tych obowiązujących w poprzedniej akcji. W danym miesiącu można zarobić do 30 zł, a premiowanych jest pierwszych pięć kolejnych miesięcy. 10 zł przyznane zostanie za zrealizowanie 5 transakcji, 20 zł za 10 płatności, a 30 zł za min. 15 takich operacji. Bonus trafi na konto klienta w danym miesiącu, jeśli ten zasili rachunek przelewem jednorazowym wynoszącym min. 1000 zł z innego konta niż własne prowadzone przez mBank. Zweryfikowane zostanie także, czy klient zalogował się do aplikacji mobilnej.

Dodatkowe 10 zł to premia jednorazowa, przeznaczona dla tych, którzy otworzą rachunek Moje cele oraz zrealizują min. jedną transakcję na tym koncie.

W przypadku mBanku, nowy klient to osoba, która po 1 stycznia 2016 r. nie była posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku.

 Otwórz eKonto standard w promocji 

 Otwórz eKonto plus w promocji 

Rachunek w ramach oferty „eKonto z premią – I edycja” należy założyć do 19 sierpnia 2018 r.


Źródło: Bankier.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz