4 lipca 2019

Zyskaj nawet 680 zł w promocji Santander Bank Polska


Santander Bank Polska zaoferował kolejną promocję konta osobistego. Tym razem w promocji Konta Jakie Chcę można zgarnąć łącznie nawet 680 zł! Na kumulację składają się: 150 zł w bonie na zakupy do Biedronki, 150 zł w gotówce za wpływy z wynagrodzenia i aktywność na koncie, 80 zł w gotówce za założenie konta z polecenia i polecenie oraz do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych.150 zł w bonie na zakupy do Biedronki

Do promocji „Mam Konto Jakie Chcę z premią" można przystąpić do 31.08.2019 r. Skierowana jest do nowych klientów, lub osób które od 01.07.2018 r. do dnia otwarcia konta w promocji, nie posiadali żadnego konta osobistego w złotych polskich w Santander Bank Polska S.A. (z wyłączeniem kont oszczędnościowych).
Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Należy wyrazić zgody na: 
  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
  • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowych,
  • kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
  • zgodę na elektroniczny kanał kontaktu.
Pierwszą nagrodę w postaci bonu o wartości 50 zł otrzymamy za samo podpisanie umowy czyli za spełnienie powyższych warunków promocji. 

Aby zgarnąć drugą nagrodę w wysokości 100 zł do sklepu Biedronka należy w terminie 30 dni od aktywacji rachunku (najpóźniej do 15 października 2019) dokonać wpływów na konto w kwocie co najmniej 1000 zł.


150 zł w gotówce za wpływy z wynagrodzenia i aktywność na koncie

Promocja „150 zł za konto z wynagrodzeniem III edycja” trwa do 31.12.2019 r. i można do niej przystąpić do 31.07.2019 r. Skierowana jest do klientów, którzy od 1.04.2018 r. do 5.05.2019 r. nie posiadali ani nie byli współposiadaczami żadnego konta osobistego w złotych polskich w Santander Bank Polska S.A. (z wyłączeniem kont oszczędnościowych). 
W miesiącu podpisania umowy należy złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto w usługach Santander internet (Menu -> Twoje sprawy -> Twoje Produkty -> Konta -> Przenieś do nas wynagrodzenie) lub przez infolinię.
Aby bank zapłacił nam 150 zł należy przez 3 kolejne miesiące po złożeniu dyspozycji zapewnić wpływ wynagrodzenia w jednorazowej wysokości min. 1000 zł oraz wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta.

80 zł w gotówce za założenie konta + 80 zł za polecenie konta

Nagroda w wysokości 80 zł wypłacana na konto bankowe należy się wówczas gdy podczas składania wniosku o Konto Jakie Chcę z kartą debetową podamy w nim kod polecającego.
Należy również wyrazić zgody na:
  • przetwarzanie danych w celach marketingowych,
  • otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną,
  • ujawnienie informacji o poleceniu na potrzeby realizacji programu poleceń,
  • EKK (elektroniczna forma przekazywania korespondencji),
oraz podać numer telefonu komórkowego do kontaktu.
Okres przystąpienia do promocji „Polecam mój Bank – edycja IV" trwa do 30.09.2019 r. Polecony ma czas do 31.10.2019 r. na spełnienie warunków opisanych w regulaminie. 

Do 300 zł Moneyback za opłacanie rachunków 
 
Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków (gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne). W ciągu miesiąca można zyskać do 25 zł co w ciągu roku może dać nawet 300 zł.


0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
0 zł za przelewy natychmiastowe w Santander online
0 zł za wypłaty w bankomatach Santander Bank Polska oraz w bankomatach innych sieci korzystając BLIK
0 zł za kartę do konta (jeśli zapłacisz nią 5 razy w miesiącu)1
0 zł opłaty bankowej za wypłaty w bankomatach za granicą z włączonym Pakietem wielowalutowym2
0 zł  za polecenia zapłaty i zlecenia stałe

Prowadzisz działalność gospodarczą? Nie płać za konto i zyskaj do 900 zł premii!


0 zł za prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia
0 zł za przelewy krajowe w systemie Elixir
0 zł za wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą
0 zł za 10 przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu
0 zł za zlecenia stałe na konto w innym banku
0 zł za polecenia zapłaty w innym banku
0 zł za smsKody autoryzacyjne


1. Należy ustawić wariant opłaty za kartę: min. 5 płatności kartą w miesiącu. Zwracamy uwagę, że transakcje quasi cash (tzw. transakcje hazardowe, np. płatność za żetony w kasynie) nie są wliczane do zwolnienia z opłaty za kartę.
2. Opłaty za Pakiet wielowalutowy są pobierane zgodnie z Taryfą opłat i prowizji, tj. zależą od wieku posiadaczy lub użytkowników karty Dopasowanej Visa lub Mastercard. 9 zł na miesiąc płacą klienci, którzy ukończyli 26 lat, natomiast pozostali klienci nie płacą za pakiet.

Regulamin „Mam Konto Jakie Chcę z premią"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz