27 września 2015

Na dobry początek 1 Konto za 0 zł!

Na dobry początek 1 Konto za 0 zł! Bez warunków! Ponad 1000 miejsc z rabatami.
Promocja ,,Zyskuj z 1 Kontem" trwa od 25.09.2015 r. do 30.11.2015 r. Warunkiem udziału w promocji jest m.in. otwarcie nowego konta osobistego w pakiecie 1 Konto wraz z kartą płatniczą i Rachunkiem Oszczędzam w PLN, zapewnianie regularnych wpływów na konto (łącznie min. 500 zł/mies) oraz aktywne korzystanie z posiadanego konta.

Teraz w promocji możesz zyskać jeszcze więcej!
Otwórz 1 Konto to 30 listopada a możesz otrzymać dodatkowo do 450 zł premii:
  • 50 zł na start po pierwszym wpływie na konto w wysokości min. 500 zł
  • do 400 zł za aktywne korzystanie z karty do 1 Konta w usłudze CAsaver
Dzięki karcie płatniczej Credit Agricole możesz korzystać z licznych zniżek u Partnerów największego Klubu Rabatowego w Polsce.
 
W ponad 10 000 punktów usługowo-handlowych – dużych ogólnopolskich sieciach oraz lokalnych sklepach czy restauracjach płacąc kartą CA, oszczędzasz nawet do 55%.                
 
Znajdziesz rabaty zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie, między innymi u takich partnerów jak: merlin.pl, martes sport, telepizza.pl, HELIOS, RTV EURO AGD, answear, TOP SECRET ...
 
 
Po spełnieniu warunków promocji i z zastrzeżeniem limitów szczegółowo określonych w regulaminie promocji ,,Zyskuj z 1 Kontem" klient może otrzymać łączną premię stanowiącą do 450 zł w okresie do 20 miesięcy od przystąpienia do promocji (co stanowi sumę: premii jednorazowej 50 zł za pierwszy wpływ na konto oraz do 400 zł netto premii za korzystanie z usługi CAsaver). Regulamin promocji oraz aktualnie obowiązująca Tabela opłat i prowizji kont dla osób fizycznych dostępne są na www.credit-agricole.pl/1Konto. Lista partnerów oraz szczegóły dotyczące Klubu Rabatowego Banku Credit Agricole dostępne na www.klubrabatowy.pl. Karta debetowa Visa 1 Konto jest bezpłatna pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych za min. 1 zł miesięcznie. Ulotka ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c.