13 marca 2017

6. edycja Zgarnij Premię z mBiznes!

Wystartowała kolejna, 6. już edycja akcji Bankier.pl z mBankiem: Zgarnij Premię - mBiznes z premią 150 zł od Bankier.pl + 100 zł na ZUS od mBank!

Oferta specjalna przygotowana przez Bankier.pl wspólnie z mBankiem polega na tym, że klienci, którzy otworzą za pośrednictwem strony mbiznes6.zgarnijpremie.pl mBiznes konto Standard, mogą otrzymać premię w wysokości 150 zł na start od Bankier.pl oraz 100 zł na ZUS od mBank!


Promocja trwa do dnia 31.03.2017 r. włącznie i jest skierowana do przedsiębiorców.
 
Warunkiem otrzymania bonusu jest złożenie wniosku o konto, podpisanie umowy w regulaminowym czasie oraz spełnienie warunku aktywności na uruchomionym rachunku.
 
Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP do dnia 28.02.2017 r.


Uczestnik promocji, który spełnił powyższe warunki i w okresie 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bieżącego dokona płatności składki ZUS na kwotę minimum 250 zł z nowo otwartego rachunku bieżącego, zyska 0 zł za najważniejsze usługi konta firmowego gwarantowane przez 24 m-ce, takie jak:
  • prowadzenie rachunku za 0 zł na okres 24 m-cy od dnia otwarcia rachunku bieżącego,
  • nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) miesięcznie na okres 24 m-cy od dnia otwarcia rachunku bieżącego,
  • 0 zł za kartę debetową na okres 24 m-cy od dnia otwarcia rachunku bieżącego,
  • wypłaty z bankomatów własnych Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A. na terenie Polski za 0 zł na okres 24 m-cy,
  • wpłaty w 2250 wpłatomatach mBanku i Euronetu na terenie Polski za 0 zł na okres 24 m-cy.
Dodatkowo uczestnik promocji, który spełni powyższe warunki otrzyma 100 zł premii za otwarcie rachunku bieżącego pod warunkiem dokonania płatności ZUS na kwotę min. 250 zł z tego rachunku bieżącego w ciągu 30 dni od dnia otwarcia rachunku bieżącego. REGULAMIN PROMOCJI „150 zł na start”

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza