15 marca 2017

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe z kartą podarunkową na 200 zł

 
T-Mobile Usługi Bankowe zachęca nową promocją do założenia karty kredytowej.
 
Osoby, wnioskujące o kartę, po spełnieniu warunków promocji, mogą otrzymać dodatkowo 200 zł na karcie podarunkowej, do wykorzystania w Tesco.
 
Z promocji można skorzystać do końca kwietnia 2017r.
 
 
Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które przed rozpoczęciem obowiązywania promocji były stroną umowy o kartę z bankiem w okresie 90 dni przed złożeniem wniosku o kartę lub są aktualnie stroną umowy o kartę z bankiem.
 
Aby otrzymać kartę należy spełnić następujące wymagania:
  • dla osób indywidualnych: 1-miesięczny okres zatrudnienia na umowie o pracę z udokumentowaniem 6 miesięcy ciągłości zatrudnienia (umowa zlecenie/o dzieło w jednym zakładzie pracy) lub 3-miesięczny okres zatrudnienia (wlicza się również okres próbny), minimum dochodowe to 500 zł,
  • dla działalności gospodarczej: działalność prowadzona minimum od 12 miesięcy. Brak zaległości w ZUS/US w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Brak strat w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Działalność niezawieszona w ciągu ostatnich 12 miesięcy, minimum dochodowe to 500 zł.
 
Jak otrzymać kartę?
 
1. Wypełnij wniosek internetowy
 
Podasz w nim swoje dane osobowe i informacje o źródłach Twojego dochodu. Wstępna decyzja dotycząca przyznania karty zostanie podjęta już w ciągu 30 sekund po wypełnieniu wniosku!
 
2. W przypadku pozytywnej decyzji wstępnej bank poprosi Cię o wybór sposobu potwierdzenia uzyskiwanego dochodu. Są 2 możliwości:  
  • Kurier. Wystarczy, że do przesyłki zwrotnej, dostarczonej przez kuriera, załączysz zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodach.
  • Oferta na oświadczenie. Zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu ze swojego konta bankowego na podany przez T-Mobile Usługi Bankowe numer rachunku w celu potwierdzenia Twojej tożsamości (wystarczy przelew 1 zł).
3. Po wysłaniu wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant banku.
 
Konsultant przedstawi szczegółowe warunki oferty oraz zweryfikuje wszystkie dane wprowadzone we wniosku. W przypadku pozytywnej decyzji nastąpi ponowny kontakt telefoniczny - i w zależności od Twojego wyboru - umowa zostanie zawarta telefonicznie (w takiej sytuacji umowę otrzymasz na swój adres e-mail) lub nastąpi umówienie wizyty kuriera, który dostarczy umowę do podpisania.
 
Wysłanie voucherów o wartości 200 zł nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały powyższe warunki.
 
 
Karta kredytowa
 
Dzięki karcie kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe otrzymujesz punkty za każde zakupy dokonane kartą. Zebrane punkty wymieniasz na fantastyczne nagrody - od biletów do kina przez kosmetyki i sprzęt elektroniczny, po loty szybowcem. Jeśli zamówisz kartę teraz, dostaniesz 2000 punktów na start. Możesz je od razu wymienić, na przykład na bon o wartości 50 zł do renomowanych sklepów, albo dwa vouchery do kina.
 
Z kartą T-Mobile Usługi Bankowe:
  • Kupujesz teraz, płacisz później - z przyznanego limitu kredytowego korzystasz za darmo nawet do 58 dni i to bez dodatkowych kosztów;
  • Nie poniesiesz opłaty za wydanie karty, ani opłaty rocznej;
  • Masz możliwość rozłożenia na raty płatności za zakupy dokonane kartą kredytową i spłacania zadłużenia w dogodnych ratach, płacąc jedynie 5 zł za każde rozłożone 500 zł (kwota minimalna 100 zł, okres maksymalny 84 miesiące);
  • Oprocentowanie - 9,9%;
  • Wysoki limit kredytowy - aż do 40 000 zł;
  • Jeśli potrzebujesz gotówki - możesz w każdej chwili przelać środki z limitu na karcie kredytowej na swoje konto i wykorzystać je na co tylko potrzebujesz. To tak jak pożyczka, tylko bez wypełniania wniosków i podpisywania umów, a pieniądze są dostępne od ręki.
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza