19 czerwca 2017

Nest Konto z bonusem 75zł i premią nawet 250zł

 
Ruszyła nowa promocja Nest Banku - BONUS eBrokerPartner.  Za założenie konta osobistego Nest Konto i płatności kartą można otrzymać 75 zł bonusu oraz dodatkowo 250 zł premii z polecenia konta.
 
Promocja obowiązuje od 19.06.2017r. do 30.06.2017r.
 
 
 
 
Warunki przyznania Bonusu 75zł
 
Każdy klient musi zarejestrować się do Akcji Bonus w czasie jej trwania od 19.06.2017r. do 30.06.2017r., a następnie aktywować konto poprzez link wysłany na adres e-mail. Po zalogowaniu się do swojego profilu, w zakładce KONTO BONUS, należy otworzyć konto osobiste Nest Konto, zalogować się do bankowości online oraz wykonać z niego transakcje kartą na kwotę min. 150zł.
 
Warunki uzyskania Premii nawet 250zł
 
Klient może zyskać dodatkową premię polecając konto osobiste NEST BANK za pomocą dedykowanego linku znajdującego się w zakładce PROGRAM POLECAJĄCY. Wysokość dodatkowej premii to 50zł. Każdy uczestnik akcji Bonus może otrzymać dodatkową premię za maksymalnie 5 założonych kont, których warunki otrzymania Bonusu zostały spełnione.
 
Ilość poleconych kont w ramach promocji wynosi 800.
 
 
NEST KONTO z BONUSEM i PREMIĄ
  • 0 zł za założenie i prowadzenie konta,
  • 0 zł za wydanie i obsługę karty,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • zyskaj nawet 325 zł!
Jak wypłacić Bonus i Premię

Do 15 września zostaniesz poinformowany(a) o należnym BONUSIE oraz PREMII. Informacje otrzymasz na podany przy rejestracji adres mailowy. W terminie 7 dni, od daty otrzymania wiadomości, należy przesłać wymagane informacje w celu realizacji przelewu na Twoje konto.

Zarejestruj się i aktywuj swój profil w BONUS eBrokerPartner

Regulamin akcji promocyjnej "Nest Konto z Bonusem"

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza