7 czerwca 2017

Zgarnij Premię z mBiznes - 7. edycja

Wystartowała 7. edycja Zgarnij Premię z mBiznes! Jest to oferta specjalna przygotowana przez Bankier.pl wspólnie z mBankiem.
 
Promocja trwa od dnia 01.06.2017 r. do dnia 30.06.2017 r.
 
Klienci, którzy otworzą za pośrednictwem strony mbiznes7.zgarnijpremie.pl mBiznes konto Standard, mogą otrzymać premię w wysokości 150 zł na start od Bankier.pl oraz 100 zł zwrotu za przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł od mBank!
 
 
150 zł od Bankier.pl
 
Warunkiem otrzymania premii w wysokości 150 zł od Bankier.pl jest złożenie wniosku poprzez stronę zgarnijpremie.pl i podpisanie umowy o prowadzenie rachunku mBiznes Standard w mBanku. Dodatkowo w ciągu miesiąca od otwarcia konta (nie później niż do 31.08.2017) wykonanie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej i/lub przelewu inicjowanego przez uczestnika promocji (nie wliczają się w to przelewy wewnętrzne).
 
100 zł na ZUS od mBank.pl
 
Promocja jest skierowana do przedsiębiorców, przez których rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie, którzy spełnią łącznie następujące warunki:
  • w okresie trwania promocji złożą wniosek o otwarcie rachunku bieżącego mBiznes konto Standard za pośrednictwem strony mbiznes7.zgarnijpremie.pl i zawrą z bankiem umowę o prowadzenie rachunku mBiznes konto Standard,
  • z promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek firmowy dla danego NIP do dnia 31.05.2017 r.
Uczestnik promocji, który spełnił powyższe warunki i w okresie 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bieżącego dokona płatności składki ZUS na kwotę minimum 250 zł z nowo otwartego rachunku bieżącego, zyska 0 zł za najważniejsze usługi konta firmowego gwarantowane przez 24 m-ce, takie jak: 
  • prowadzenie rachunku za 0 zł na okres 24 m-cy od dnia otwarcia rachunku bieżącego, 
  • nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) miesięcznie na okres 24 m-cy od dnia otwarcia rachunku bieżącego, 
  • 0 zł za kartę debetową na okres 24 m-cy od dnia otwarcia rachunku bieżącego, 
  • wypłaty z bankomatów własnych Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A. na terenie Polski za 0 zł na okres 24 m-cy, 
  • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN w wpłatomatach mBanku i Euronetu na trenie Polski za 0 zł na okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bieżącego, po zakończeniu okresu promocyjnego opłata będzie pobierana zgodnie z Tabelą opłat i prowizji.
Dodatkowo uczestnik promocji, który spełni powyższe warunki otrzyma 100 zł premii za otwarcie rachunku bieżącego pod warunkiem dokonania płatności ZUS na kwotę min. 250 zł z tego rachunku bieżącego w ciągu 30 dni od dnia otwarcia rachunku bieżącego.
 
Otwórz mBiznes konto i odbierz 150 zł premii oraz 100 zł za przelew ZUS!
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz