5 października 2017

Getin Bank: 2,7% na koncie oszczędnościowym


Klienci Getin Banku mogą skorzystać z dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego. Na koncie można uzyskać oprocentowanie 2,7% w skali roku przez 4 miesiące dla nowych środków i dla kwoty do 200 tys. zł.

Oferta ważna do 15 listopada 2017 r.
Dla kogo promocyjne oprocentowanie?
2,7% na Koncie Oszczędnościowym dla nowych klientów Getin Bank
Z oferty nie może skorzystać uczestnik poprzedniej edycji oferty, któremu w okresie od 01.10.2017 r. do 15.11.2017 r. zakończył się okres trwania poprzedniej oferty specjalnej.

Warunki przystąpienia i uczestnictwa w Ofercie Specjalnej
1. W całym Okresie przystąpienia do Oferty łączne spełnienie następujących warunków:
a) podpisanie lub posiadanie w Okresie przystąpienia do Oferty Specjalnej umowy o Konto Oszczędnościowe,
b) podpisanie lub posiadanie w Okresie przystąpienia do Oferty Specjalnej umowy o Konto Osobiste,
c) wpływ Nowych środków na Konto Oszczędnościowe w Okresie przystąpienia do Oferty Specjalnej.
2. Uczestnik może wyłącznie raz przystąpić do Oferty.
3. Oferta Specjalna obejmuje wyłącznie jedno Konto Oszczędnościowe w Okresie trwania Oferty Specjalnej. W przypadku posiadania więcej niż jednego indywidualnego konta oszczędnościowego, Ofertą Specjalną może zostać objęte najstarsze indywidualne Konto Oszczędnościowe w Banku.

Konto Oszczędnościowe to najlepszy sposób, aby zacząć oszczędzać
Bezpłatne: Nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta. Bezpłatny jest również dostęp przez Bankowość Internetową i Mobilną
Zawsze oprocentowane: Środki na koncie oszczędnościowym są zawsze oprocentowane i pracują już od pierwszej złotówki. Odsetki otrzymasz zawsze na koniec miesiąca.
Swoboda wpłat i wypłat: Możesz wpłacać i wypłacać pieniądze, kiedy chcesz w dowolnej kwocie, nie tracąc odsetek. Dzięki temu możesz zacząć oszczędzać już od pierwszej złotówki. Jedna wypłata w miesiącu jest bezpłatna, koszt każdej kolejnej to 9 zł.
Stały dostęp: Przelew pieniędzy możesz zrobić w każdej chwili korzystając z bankowości internetowej, mobilnej ale także w oddziale lub przez telefon.
1 komentarz:

  1. Jakoś nie byłam przekonana do tego aby oddawać pieniądze na lokaty czy konta oszczędnościowe. Bardziej zarobione kwoty wolę po prostu inwestować. Tym bardziej, że w moim sklepie online jest już możliwość płacenia w różnych walutach dzięki https://cinkciarz.pl/platnosci więc nie będę przecież inwestowała waluty obcej.

    OdpowiedzUsuń