18 października 2017

Zgarnij Premię z Toyota Bankiem!Wystartowała kolejna edycja akcji Zgarnij Premię. Tym razem oferta specjalna przygotowana jest przez Bankier.pl wspólnie z Toyota Bankiem. Klienci, którzy otworzą za pośrednictwem strony toyotabank.zgarnijpremie.pl rachunek firmowy, mogą otrzymać premię w wysokości 180zł od Bankier.pl.Jak otrzymać 180 zł premii?
  • Zarejestruj się w promocji
  • Do 8.11.2017 złóż wniosek o konto firmowe
  • Do 8.12.2017 podpisz umowę o rachunek
  • Przez kolejne trzy miesiące spełnij warunki aktywności (nie później niż do 8.03.2018)
  • Do 30.04.2018 zostaniesz powiadomiony o przyznanej premii
Warunki aktywności

W okresie 3 miesięcy (nie później niż do 8.03.2017) od zawarcia umowy na Rachunek Firmowy utrzymać średnie saldo miesięczne w kwocie 5000 zł oraz w każdym z tych 3 miesięcy dokonać co najmniej 2 płatności wychodzących z Rachunku Firmowego z tytułu sprzedaży towarów lub usług zrealizowanych przez uczestnika. 

Otwórz konto firmowe w Toyota Bank, spełnij warunki promocji i zgarnij 180 zł od Bankier.pl** Warunkiem otrzymania premii w wysokości 180 zł od Bankier.pl jest złożenie wniosku poprzez stronę zgarnijpremie.pl. W trakcie składania wniosku należy wyrazić 2 zgody: na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia faktu zawarcia umowy o Rachunek Firmowy Toyota Banku oraz zgodę na kontakt z Uczestnikiem w sprawie oferty produktów czy usług z Grupy Toyota telefonicznie oraz za pomocą e-maila i sms na marketing bezpośredni produktów i usług za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (takich jak np. telefon, komputer, tablet lub inne urządzenia elektroniczne za pomocą których możliwe jest nawiązanie łączności z Internetem). Podpisać w ciągu 1 miesiąca od przesłania wniosku umowę o prowadzenie Rachunku Firmowego w Toyota Banku. W okresie 3 miesięcy (nie później niż do 8.03.2017) od zawarcia umowy na Rachunek Firmowy utrzymać średnie saldo miesięczne w kwocie 5000 zł oraz w każdym z tych 3 miesięcy dokonać co najmniej 2 płatności wychodzących z Rachunku Firmowego z tytułu sprzedaży towarów lub usług zrealizowanych przez Uczestnika.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza