22 stycznia 2018

Promocje kont osobistych - styczeń 2018

W nowym roku łowcy okazji bankowych mają mniej szans do wykorzystania. Nie wszystkie banki zdecydowały się przedłużyć swoją ofertę z ubiegłego roku.W styczniu najwięcej można zarobić, decydując się na założenie rachunku w mBanku w ramach promocji „Lepiej z eKontem – III edycja”.

Styczniowe zestawienie obejmuje promocje bankowe organizowane przez banki bez udziału pośredników. Poniższe oferty skierowane są do nowych klientów, którzy są skłonni otworzyć konto osobiste oraz spełnić dodatkowe warunki.

Wyłączone zostały konta typu VIP oraz rachunki dla korzystających ze świadczenia „Rodzina 500+”. 


Premie dla nowych klientów zakładających konto osobiste w bankach – styczeń 2018 r.
Bank Szczegóły
mBank 650 zł oraz gwarancja stałych opłat w mBanku.
Zakładając eKonto standard lub eKonto plus w mBanku w ramach promocji „Lepiej z eKontem – III edycja” można zdobyć do 650 zł. Maksymalny bonus składa się z pięciu miesięcznych przelewów od banku nieprzekraczających 130 zł (zwrot za dokonane już płatności w wysokości 4 proc). Akceptowane są transakcje dokonane kartą debetową oraz za pośrednictwem systemu BLIK.

Dodatkową zachętę może stanowić gwarancja niezmienności wybranych opłat dotyczących konta osobistego, która obejmuje stawkę za prowadzenia konta osobistego, obsługę karty debetowej, wypłaty z bankomatów krajowych oraz przelewy internetowe.

Promocja skierowana jest wyłącznie do osób, które nie były posiadaczem ani współposiadaczem żadnego rachunku w banku (także oszczędnościowego) od 1 stycznia 2016 r., podpiszą wymagane oświadczenia oraz założą konto indywidualne. Spełnienie tych wymogów wystarczy do otrzymania gwarancji. jednak nie pozwoli na cieszenie się premią. Premię bank zacznie naliczać, jeśli
 • na koncie zostaną w danym miesiącu zaksięgowane płatności wykonane kartą lub Blikiem na kwotę łączną min. 250 zł,
 • zasili się rachunek na kwotę nie mniejszą niż 1000 zł,
 • klient choć raz w danym miesiącu zaloguje się do aplikacji na smartfona.
Promocja obowiązuje do 31 marca 2018 r.

BGŻ BNP Paribas 300 zł za transakcje w aplikacji mobilnej BGŻ BNP Paribas

Zwolennicy płatności mobilnych mają szansę otrzymać 300 zł od BGŻ BNP Paribas, jeśli otworzą rachunek w ramach promocji „Mobilna Premia 2”. Pełna pula składa się z miesięcznych płatności nie większych niż 25 zł. Bank wypłaca środki przez kolejnych 12 miesięcy od dnia przystąpienia do akcji specjalnej.

Złóż wniosek o otworzenie Konta Optymalnego do dnia 31.03.2018 r.

WARUNKI PROMOCJI
Wysokość bonusu jest podyktowana liczbą zrealizowanych operacji w miesiącu, które akceptuje bank. Za każdą taką transakcję w wysokości min. 5 zł klientowi naliczone zostanie 1 zł. Dopuszczalny bonus miesięczny wynosi 25 zł, a starać się o niego można przez kolejnych 12 miesięcy.
 
Promocja obejmuje trzy rachunki z oferty banku – Konto Optymalne, Konto Maksymalne oraz Konto Premium. Założyć ROR w ramach promocji mogą osoby, które w ciągu 36 miesięcy przed zawnioskowaniem o rachunek nie były posiadaczami lub współposiadaczami żadnego z wcześniej wymienionych rachunków.
 
Dodatkowym warunkiem, który pojawił się dopiero w tej odsłonie promocji, jest zobowiązanie klienta do aktywnego korzystania z konta przez kolejne 12 miesięcy od jego otwarcia. Wymóg ten można spełnić, gwarantując zasilenie rachunku wynagrodzeniem lub realizując co najmniej dwa przelewy w miesiącu na konta wybranych przedsiębiorców (dostawcy mediów, dostawcy usług płatniczych z tytułu spłacanej pożyczki lub kredytu, uczelnie oraz placówki systemu oświaty).
Nie można również zapomnieć o akceptacji regulaminu oferty.

Weź udział w promocji

Promocja „Mobilna Premia 2” dostępna jest dla konsumentów posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, którzy nie są lub nie byli przez ostatnie 36 miesięcy posiadaczem/współposiadaczem konta osobistego w Banku. W ramach promocji Klient, w okresie 12 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji, korzysta z przyznawanej przez Bank premii w wysokości 1 zł za Transakcję mobilną1, którą obciążono Konto Osobiste (przy transakcjach GOmobile na ten sam rachunek w danym miesiącu premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję). Premia wynosi maksymalnie 25 zł w miesiącu kalendarzowym, tj. do 300 zł w ciągu 12 miesięcy kalendarzowych. Premia za dany miesiąc kalendarzowy wypłacana jest 8. dnia kolejnego miesiąca, a jeżeli ten dzień nie jest dniem roboczym, to w najbliższy dzień roboczy następujący po tym dniu. Warunkiem uzyskania premii jest spełnienie następujących warunków w okresie promocji, tj. od 15 stycznia 2018 r. do 31 marca 2018 r.: 1) zaakceptowanie Regulaminu promocji i złożenie wraz z wnioskiem o przystąpienie do promocji wniosku o otwarcie Konta Osobistego w planie taryfowym Konto Optymalne, Konto Maksymalne, Konto Premium, o kartę do tego Konta i dostęp do systemu bankowości internetowej w oddziale Banku/za pośrednictwem strony internetowej Banku/telefonicznie, 2) złożenie wniosku o przesyłanie na swój adres e-mail dokumentów lub informacji związanych z realizacją umów zawartych z Bankiem (e-korespondencja), 3) zawarcie Umowy w zakresie objętym wnioskiem, a po zawarciu Umowy – aktywne korzystanie z Konta Osobistego, tj. w każdym z 12 miesięcy kalendarzowych zlecenie z tego Konta co najmniej 2 transakcji płatniczych na rachunki płatnicze przedsiębiorców wskazanych w Regulaminie promocji lub otrzymywanie na to Konto wynagrodzenia za pracę.

1 Transakcja Aplikacją Mobilną – transakcja w wysokości co najmniej 5 zł w postaci: 1) Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile, 2) Transakcji z użyciem Aplikacji Android Pay, z wyjątkiem płatności poprzez system BLIK i założenia lokaty.
Eurobank 240 zł od eurobanku za założenie konta i korzystanie z telewizji cyfrowej

Klienci, którzy skorzystają z oferty specjalnej banku, mogą zarobić do 240 zł w ramach miesięcznych przelewów po 20 zł każdy. Bank do bonusu dorzuca jeszcze lepsze od standardowych warunki prowadzenia konta, do których należy brak opłat za posiadanie konta, zwrot opłaty za obsługę karty debetowej oraz zwrot prowizji za udzielenie limitu w koncie. Gwarancja obowiązuje przez 24 miesiące dla opłat dotyczących karty i konta oraz 12 miesięcy dla limitu w rachunku.
 
Jednym z warunków promocji jest posiadanie umowy abonamentowej z ITI Neovision. To właśnie korzystający z usług telewizji cyfrowej nc+ mogą zyskać na ofercie. Aby zostać uczestnikiem promocji, należy ponadto zgłosić zainteresowanie ofertą i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Spełnienie wymienionych czynności uprawnia do otrzymania korzystniejszych warunków rachunku.

Premia na konto w wysokości 20 zł wpłynie na rachunek, jeśli w danym miesiącu jego posiadacz:
 • opłaci abonament za usługi telewizji cyfrowej środkami zgromadzonymi na koncie,
 • zrealizuje przynajmniej trzy płatności bezgotówkowe kartą debetową na kwotę łączną min. 100 zł.
Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która nie posiadała lub współposiadała konta osobistego w eurobanku przez ostatnie 24 miesiące. Akcja obejmuje dwa rachunki z oferty banku – Konto Active i Konto Prestige.

Ostatni dzień na skorzystanie z promocji wypada 31 grudnia 2018 r.
Credit Agricole

Klienci, którzy przeniosą rachunek w PLN z innego banku mogą otrzymać premię pieniężną w wysokości 200 zł.

WARUNKI PROMOCJI
Klienci, którzy wezmą udział w promocji „Polacy wybierają Credit Agricole” będą musieli pamiętać o zrealizowaniu kilku czynności. Dopiero ich spełnienie pozwoli na otrzymanie bonusu. Regulamin wypunktowuje kilka warunków, do których należą:
 • otwarcie jednego z kont osobistych z oferty Credit Agricole,
 • zawnioskowanie o wydanie karty debetowej,
 • złożenie wniosku o nadanie dostępu do bankowości internetowej,
 • wybranie elektronicznego wyciągu z konta,
 • złożenie wniosku z pełnomocnictwem, dzięki któremu będzie możliwe przeniesie konta z innej instytucji, ,
 • złożenie zlecenia przekazywania wynagrodzenia w kwocie nie niższej niż 3000 zł i jego zapewnienie przez kolejne trzy miesiące.
Aby skorzystać z oferty, należy być nowym klientem banku określonym jako osoba, która nie posiadała lub współposiadała konta w Credit Agricole w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Z promocji wykluczeni są również współposiadacze kont.

Złożenie wniosku do 31.03.2018 r.
Pozostałe promocje kont osobistych - styczeń 2018 r.
Bank Szczegóły
Bank Millennium Bank Millennium: Promocja "Konto 360° z BONUSEM"

Klient uzyskuje możliwość otrzymania:
(1) Bonusu w wysokości 150 zł, jeśli do 25.02.2018 złoży wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student, a do 28.02.2018 zawrze z bankiem umowę konta wraz z kartą debetową oraz zarówno w marcu, jak w kwietniu 2018 roku zasili nowo otwarte konto kwotą nie niższą niż 1000 zł i dokona co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej przy użyciu karty debetowej do konta lub usługi BLIK oraz
(2) do max. 250 zł premii dodatkowej, tj. 50 zł za każde polecenie konta, po którym polecony założy Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą i spełni wspomniane wyżej warunki akcji. Uczestnik może otrzymać max. 5 premii dodatkowych.

Złożenie wniosku do 25 luty 2018 r.
Credit Agricole
Promocja „Przenieś Konto II”

100 zł dla osób przenoszących rachunek, które dobiorą kartę debetową, złożą wniosek o dostęp do bankowości internetowej oraz wybiorą wyciąg elektroniczny, a także zagwarantują wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1500 zł przez kwartał. Promocja obowiązuje do odwołania.
ING Bank Śląski Promocja „Do 140 zł za otwarcie konta”

140 zł w ramach trzech bonusów. 100 zł za otwarcie konta przez internet wraz z kartą debetową. Warunkiem jest zrealizowanie płatności bezgotówkowych kartą lub Blikiem na kwotę 1000 zł łącznie. Promocja przewiduje również otrzymanie dodatkowej premii. 20 zł za wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych Blikiem w sklepach internetowych oraz 20 zł za otrzymanie min. jednego wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł. Maksymalna wartość całego bonusu wynosi 140 zł.

Złożenie wniosku do 31.01.2018r.


Regulamin promocji „Lepiej z eKontem – III edycja” »

Regulamin promocji „Mobilna Premia 2”, dostępny jest na stronie internetowej Banku: www.bgzbnpparibas.pl


Regulamin Promocji "Polacy wybierają Credit Agricole"

Regulamin akcji promocyjnej "Konto 360° z BONUSEM"

Regulamin „ Do 140 zł za otwarcie konta dla klientów w wieku powyżej 26 lat”.


Źródło: Bankier.pl

1 komentarz:

 1. Tego typu promocje zdarzają się dość regularnie gdyż banki w różnoraki sposób chcą zdobyć klientów. Dla mnie najważniejsze jest to, aby mój bank z którego korzystam miał możliwość obsługi https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/przelewy-i-przekazy-bankowe gdyż ja często z tej formy płatności korzystam.

  OdpowiedzUsuń