3 września 2016

Konto dla młodych z bonusem 100 zł


Wystartowała promocja Fast50Club PKO BP - Konto dla młodych z bonusem 100 zł, w której każdy uczestnik promocji po spełnieniu jej warunków będzie mógł otrzymać 100 zł bonusu oraz aż 10 biletów do kina Helios lub Cinema City.
 
Do promocji można przystąpić od 2 do 30 września 2016 roku.


W ramach promocji przygotowanej we współpracy Comperia.pl z PKO Bank Polski S.A. , każdy klient, który założy konto na warunkach określonych w regulaminie promocji otrzyma gwarantowany bonus w wysokości 100 zł!

Kwota przyznanego bonusu zostanie wypłacona uczestnikowi promocji na dowolnie wskazany przez niego numer rachunku bankowego w terminie do 15 listopada 2016 roku. Użytkownik, który od startu promocji do 10 listopada 2016 r. dokona kartą min. jedną operację bezgotówkową rozliczoną w systemie Banku, otrzyma ponadto pakiet aż 10 biletów do kina (w puli jest 10 000 pakietów biletów).

Weź udział w promocji i odbierz bonus 100 zł!
 
Jakie korzyści oferuje „Konto dla Młodych”?
  • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
  • 0 zł za kartę do konta – wystarczy 5 płatności karty do konta również w formie naklejek, breloków i zegarków zbliżeniowych
 

1 komentarz:

  1. Doskonale kojarzę, że właśnie kiedyś rozważałam otwarcie konta w tym banku ale coś się wydarzyło że wybrałam inny. W sumie najbardziej kierowałam się tym, abym mogła realizować bez problemu płatności internetowe za pomocą https://www.cashbill.pl/.

    OdpowiedzUsuń