22 listopada 2016

Bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sieci Carrefour za zamówienie karty kredytowej


W T-Mobile Usługi Bankowe obowiązują obecnie promocyjne warunki dla zakładanych kart kredytowych.  Jeśli zamówisz kartę do końca listopada, otrzymasz bon o wartości 100 zł do wykorzystania na dowolne zakupy w sieci sklepów Carrefour! Wystarczy, że w grudniu zostaną zaksięgowane transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 500 zł.


Dzięki karcie kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe otrzymujesz punkty za każde zakupy dokonane kartą. Zebrane punkty wymieniasz na fantastyczne nagrody – od biletów do kina przez kosmetyki i sprzęt elektroniczny, po loty szybowcem. Na dobry początek, po dokonaniu kartą trzech transakcji bezgotówkowych, dostaniesz 2000 punktów.


Zakładając kartę do 30.11.2016 wybierz wersję "Karta Kredytowa - Pomoc Mierzona Kilometrami".

Karta kredytowa Pomoc Mierzona Kilometrami to również:
  • możliwość kupowania teraz, a płacenia później, nawet do 58 dni, bez dodatkowych kosztów
  • brak opłat za wydanie karty,
  • opcja rozłożenia na raty płatności za zakupy dokonane kartą i spłacania zadłużenia w dogodnych ratach, płacąc jedynie 5 zł za każde rozłożone 500 zł (kwota minimalna 100 zł, okres maksymalny 84 miesiące)
  • wysoki limit kredytowy – nawet 40 000 zł
  • Oprocentowanie - 9,9%
Złóż wniosek o kartę kredytową

Żeby zamówić kartę wystarczy nawet 1000 zł dochodu.
"Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które przed rozpoczęciem obowiązywania oferty były stroną umowy o kartę kredytową z bankiem w okresie 90 dni przed złożeniem wniosku o kartę kredytową lub są stroną umowy o kartę kredytową z bankiem."

Złóż wniosek o kartę kredytową

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza