30 listopada 2016

Przedłużenie promocji mBiznes z premią 150 zł od Bankier.pl + 600 zł na ZUS od mBank4. edycja akcji Zgarnij Premię z mBiznes zostaje przedłużona do końca roku! W promocji do zgarnięcia jest 150 zł od Bankier.pl oraz nawet do 600 zł na ZUS od mBanku!


Oferta specjalna przygotowana przez Bankier.pl wspólnie z mBankiem polega na tym, że klienci, którzy otworzą za pośrednictwem strony mbiznes4.zgarnijpremie.pl mBiznes konto Start, mogą otrzymać premię w wysokości 150 zł od Bankier.pl oraz nawet do 600 zł na ZUS od mBank! Warunkiem otrzymania bonusu jest złożenie wniosku o konto i podpisanie umowy w regulaminowym czasie.


Uczestnikiem Promocji nie może być osoba która przed dniem wykonania czynności opisanych w
Pkt II.4 Regulaminu została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie Produktu mBanku.
 
Aby uzyskać premię należy złożyć wniosek na stronie promocji wyrażając zgodę na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji. W terminie jednego miesiąca od przesłania wniosku, jednakże nie później niż do 31.01.2017 r. należy zawrzeć umowę z mBank.

Należy pamiętać, iż wnioski składane z innego źródła, niż za pośrednictwem strony promocji, jak również wnioski złożone po dniu 31.12.2016 r. nie będą brały udziału w promocji.
 
O przyznaniu premii organizator powiadom nie później niż do dnia 24.02.2017 r., za pośrednictwem wiadomości e-mail, wysłanej na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Premia zostanie przekazana przez organizatora w terminie czternastu dni roboczych od dnia przekazania informacji o jej przyznaniu. 
 

mBiznes konto Start w promocji

  • 0 zł za wpłaty gotówki w 2225 wpłatomatach 
  • 0 zł za kartę debetową1 
  • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów: Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A. 
  • 0 zł za fakturowanie w koncie
1 Jeżeli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych daną kartą i rozliczonych przez Bank w ciągu danego miesiąca kalendarzowego wyniesie mniej niż 200 zł, za kartę pobierana jest opłata miesięczna w wysokości 5,00 zł. Opłata pobierana jest od kart wydanych, w tym kart wydanych a nieaktywowanych przez Użytkownika karty.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza