13 listopada 2017

Bank Millennium: Konto 360° z premią 150 złBank Millennium przygotował kolejną promocję Konta 360°. W promocji „Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie” za założenie konta oraz zarejestrowanie się w aplikacji Goodie do zgarnięcia jest 150 zł w gotówce.

Do promocji można przystąpić najpóźniej do 20.12.2017 r.

 

Z promocji mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które po 1 kwietnia 2015 r. nie posiadały żadnego rachunku w Banku Millennium (dotyczy również współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, kuratorów czy opiekunów) oraz które do dnia poprzedzającego rozpoczęcie promocji, nie zostały zarejestrowane przez bank jako wnioskodawca jakiegokolwiek produktu oferowanego przez bank.

Załóż Konto 360˚ lub Konto 360˚ Student i zyskaj 150 zł premii!

Jak otrzymać 150 zł premii? 
 • do 20 grudnia 2017 należy złożyć wniosek o konto, a do 31 grudnia 2017 podpisać umowę
 • Do końca 2017 roku pobrać aplikację Goodie i zarejestrować się w niej
 • W styczniu i lutym 2018 zasilić konto kwotą min. 1000 zł i wykonać przynajmniej 1 transakcję kartą do konta lub BLIKIEM
Jeżeli powyższe warunki zostały spełnione, premia w wysokości 150 złotych zostanie przekazana na konto uczestnika, w terminie do 14 marca 2018 roku.

UWAGA!
Składając wniosek należy pamiętać o akceptacji regulaminu, wyrażeniu zgód marketingowych oraz
zwolnieniu banku z tajemnicy bankowej, gdyż współorganizatorem promocji jest Goodie. Rejestrując się w aplikacji Goodie należy użyć tego samego adresu e-mail, który został wpisany we wniosku.

Załóż Konto 360˚ lub Konto 360˚ Student i zyskaj 150 zł premii!

Konto 360°
 • 0 zł za prowadzenie konta i kartę do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 0 zł za pomoc medyczną i techniczną 
 • aplikacja mobilna z obsługą BLIKa
Załóż Konto 360˚ lub Konto 360˚ Student i zyskaj 150 zł premii!


Aplikacja Goodie

Goodie to Twój doradca zakupowy, dzięki któremu z łatwością dotrzesz do informacji o kuponach, promocjach, wyprzedażach oraz kodach rabatowych.

Alternatywne promocje Banku Millennium

Lubię to polecam
Zapraszaj znajomych do Banku Millennium, a następnie zachęcaj ich do płacenia kartą lub BLIKIEM - wystarczy wydać 360 zł w ciągu 30 dni od założenia konta.

Nagrody do wyboru

 • 4 bilety do Multikina lub Heliosa
 • Bon 80 zł do empik.com
 • Zwrot za zakupy do 30 zł/m-c przez 3 miesiące
 • Lokata 3-miesięczna 4% w skali roku (do 10 000 zł)
Przystąp do programu

Zyskaj 2,5% w skali roku
Skorzystaj z atrakcyjnego oprocentowania - wpłać nowe środki i zarabiaj nawet 2,5% w skali roku na rachunku oszczędnościowym Profit dla kwoty do 100 tys. zł.

Złóż wniosek o konto


Regulamin promocji „Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie”

Cennik usług - prowizje i opłaty

REGULAMIN PROGRAMU „LUBIĘ TO POLECAM”

W przypadku Konta 360˚ zwolnienie z opłaty za konto, kartę oraz wypłaty z bankomatów w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/BLIKIEM w miesiącu.Konto 360° Student jest prowadzone bezpłatnie dla osób w wieku 18–26 lat. Zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu. Za wypłaty z bankomatów za granicą ich operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od Banku pod warunkiem poinformowania Posiadacza karty przed dokonaniem operacji. Opłata ta nie jest przychodem Banku Millennium SA. Wypłata w walucie obcej przeliczana jest na PLN, co wiąże się z dodatkową marżą określoną w Cenniku usług. Do konta oferowany jest opcjonalny „Pakiet Bardzo Pomocny” uprawniający do 7 świadczeń assistance (medycznych/technicznych) w ciągu roku, bezpłatny przez pierwszych 12 miesięcy prowadzenia konta. Opłata za kolejne miesiące wynosi 4,98 zł. Opłaty, oprocentowanie i inne szczegóły oferty kont zawarte są w cennikach usług dotyczących prowizji i opłat, kart debetowych, stóp procentowych oraz Płatności Mobilnych BLIK oraz Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium SA.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza