27 listopada 2017

Promocje kont osobistych - listopad 2017

W listopadzie oszczędzić można nie tylko na wyprzedażach zakupowych, ale również i w bankach, które kuszą premiami pieniężnymi, bonami lub nawet nagrodami rzeczowymi.


Spośród bogatej oferty banków zestawienie przedstawia cztery promocje kont osobistych, które proponują nowym klientom najwyższe stawki na rynku w zamian za otwarcie rachunku i spełnienie kilku warunków

Wyłączone zostały konta typu VIP oraz rachunki dla korzystających ze świadczenia „Rodzina 500+”. 


Premie dla nowych klientów zakładających konto osobiste w bankach – listopad 2017 r.
Bank Szczegóły
mBank 650 zł za założenie eKonta w mBanku.
Zakładając eKonto standard lub eKonto plus w mBanku w ramach promocji „Lepiej z eKontem – II edycja” można zdobyć do 650 zł. Maksymalny bonus składa się z pięciu miesięcznych przelewów od banku nieprzekraczających 130 zł (zwrot za dokonane już płatności w wysokości 4 proc). Akceptowane są transakcje dokonane kartą debetową oraz za pośrednictwem systemu BLIK.
Do promocji dołączona jest również 24-miesięczna gwarancja, która obejmuje:
  • niezmienność opłat za prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów oraz przelewy internetowe w złotych,
  • zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty debetowej.
Promocja skierowana jest wyłącznie do osób, które nie były posiadaczem ani współposiadaczem żadnego rachunku w banku (także oszczędnościowego) od 1 stycznia 2016 r., podpiszą wymagane oświadczenia oraz założą konto indywidualne. Spełnienie tych wymogów wystarczy do otrzymania gwarancji. jednak nie pozwoli na cieszenie się premią. Premię bank zacznie naliczać, jeśli
  • na koncie zostaną w danym miesiącu zaksięgowane płatności wykonane kartą lub Blikiem na kwotę łączną min. 250 zł,
  • zasili się rachunek na kwotę nie mniejszą niż 1000 zł,
  • klient choć raz w danym miesiącu zaloguje się do aplikacji na smartfona.
Promocja obowiązuje do 10 stycznia 2018 r.

BGŻ BNP Paribas 400 zł premii za konto osobiste BGŻ BNP Pariabas w kampanii "Konto dla domu"

Weź udział w promocji „Konto dla domu”, spełnij warunki opisane w regulaminie i odbierz 100 zł na karcie podarunkowej do wydania w sklepach IKEA, od Ad Astra Sp. z o.o.

ZAREJESTRUJ SIĘ W PROMOCJI
Złóż wniosek o otworzenie Konta Optymalnego do dnia 22.12.2017 r.

OTWÓRZ KONTO OPTYMALNE WRAZ Z KARTĄ DEBETOWĄ
Podpisz umowę ramową do dnia 12.01.2018 r.
AKTYWNIE KORZYSTAJ Z KONTA I KARTY
W miesiącu styczniu 2018 r. zapewnij min. 1000 zł wpływów, dokonaj transakcji bezgotówkowych na min. 300 zł oraz zaloguj się do bankowości elektronicznej Pl@net
Odbierz nawet do 300 zł premii w promocji „Mobilna premia”
od Banku BGŻ BNP Paribas S.A., spełniając warunki opisane w regulaminie

PRZYSTĄP DO PROMOCJI
na etapie zakładania Konta Optymalnego
WYKONUJ TRANSAKCJE MOBILNE
Aplikacją GOMobile, Android Pay lub MasterPass
ODBIERZ
premie 1 zł za Transakcje Mobilne * dokonane w danym miesiącu kalendarzowym (max. 25 zł/miesiąc) przez 12 miesięcy od otwarcia konta

Weź udział w promocji, spełnij warunki opisane w regulaminie i odbierz do 400 zł premii

Uczestnikiem promocji „Konto dla domu” oraz „Mobilna premia” może być osoba fizyczna, będąca konsumentem, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz w ciągu 36 miesięcy przed dniem złożenia wniosku nie była posiadaczem ani  współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku BGŻ BNP Paribas S.A., a przed połączeniem banków BGŻ S.A oraz BNP Paribas Bank Polska S.A. - w żadnym z tych banków. Promocja „Konto dla domu” będzie trwała w okresie od dnia 26 października 2017 aż do momentu osiągnięcia liczby 1000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do dnia 22 grudnia roku 2017. Promocja „Mobilna premia” będzie trwała od dnia 26 października do 29 grudnia 2017 roku.

* Transakcja Mobilna – każda z następujących transakcji, z wyłączeniem transkacji opisanych w Regulaminie Promocji: 1) Transakcja Aplikacją Mobilną za wyjątkiem płatności poprzez system BLIK i założenia lokaty, 2) Transakcja Android Pay, 3) Transakcja MasterPass. W przypadku kilku Transakcji Aplikacją Mobilną wykonanych na ten sam rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym, Premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję. Premia będzie wypłacana od Transakcji Mobilnych, których wartość wynosi co najmniej 1 zł.  
Citi Handlowy
Kolejna oferta specjalna Citi Handlowego może przypaść do gustu klientom, którzy rzadziej płacą kartą. 50 zł miesięcznie wpłynie na konto po spełnieniu dwóch warunków w danym miesiącu. O nagrodę ubiegać się można przez kolejnych sześć miesięcy. Dodatkową zachętę stanowi możliwość otwarcia promocyjnie oprocentowanego depozytu. 

Do wspomnianych warunków należy:
  • spełnienie warunków bezpłatności konta Citi Priority, czyli utrzymanie na rachunkach średniomiesięcznego salda w wysokości 30 000 zł LUB zagwarantowanie wpływów na konto w wysokości min. 5 000 zł przy jednoczesnym korzystaniu z produktu kredytowego banku (a dokładniej posiadaniu aktywnej umowy na ten produkt),
  • dokonanie przynajmniej dwóch płatności bezgotówkowych kartą debetową na kwotę łączną nie mniejszą niż 300 zł.
Warto pamiętać o ich realizacji każdego miesiąca, ponieważ klient traci prawo do ubiegania się o nagrodę w kolejnych okresach, jeśli nie spełni wskazanych warunków w danym miesiącu.
Lokata promocyjna będzie dostępna dla tych klientów, którzy zasilą rachunek kwotą w wysokości min. 30 000 zł. Jest to depozyt na kwartał z określoną kwotą maksymalną, która wynosi 20 000 zł.
Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego lub oszczędnościowego w Citi Handlowym po 30 czerwca 2016 r.
Czas na otwarcie konta w ramach promocji jest do 30 listopada 2017 r. Bank limituje liczbę osób, które mogą starać się o nagrody. Udział w promocji może wziąć pierwsze 2 500 osób, którym została przyznana pierwsza premia.
Eurobank

Premia pieniężna w ramach promocji „Konto z Media Expert” wynosi 250 zł. Pełna pula przysługuje tym klientom, którzy będą realizować wskazane w regulaminie warunki przez pięć miesięcy. Bank do promocji dorzuca  korzystniejsze warunki prowadzenia konta na 12 miesięcy oraz bon do Media Expert o wartości 50 zł

Klienci, którzy posiadają dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury w sklepie Media Expert na 50 zł, mogą skorzystać z oferty. Z promocji wykluczeni będą zainteresowani, którzy w okresie ostatnich 12 miesięcy liczonych od podpisania umowy, posiadali lub współposiadali konto w eurobanku.
Warunek posiadania statusu nowego klienta oraz dowód zakupu wystarczą, aby otrzymać na zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, zwrot opłaty miesięcznej za obsługę karty debetowej oraz zwrot prowizji za przyznanie limitu w koncie. Lepsze warunki obowiązują przez 12 miesięcy od momentu podpisania umowy o ROR.
Premia pieniężna przyznawana jest w miesięcznych przelewach na kwotę 50 zł. Przysługuje ona tym klientom, którzy w danym miesiącu dokonają co najmniej trzech płatności kartą debetową na kwotę łączną min. 100 zł. O bonus można starać się przez 5 kolejnych miesięcy. Klient może otrzymać maksymalnie 250 zł.
Dodatkową nagrodą jest bon do Media Expert na kwotę 50 zł. Należy się tym klientom, którzy otrzymają na konto pierwszy bonus. Bon można wykorzystać, robiąc zakupy na kwotę nie mniejszą niż 750 zł.
Promocja jest aktywna do 31 grudnia 2017 r. i obejmuje dwa rachunki z oferty banku - Konto Active oraz Konto Prestige. Klient jest zobowiązany do dokonania rejestracji w promocji.

Otwórz konto
Pozostałe promocje kont osobistych - listopad 2017 r.
Bank Szczegóły
Bank Millennium Bank Millennium: Promocja „Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie”. 

150 zł za założenie konta z kartą debetową, zainstalowanie aplikacji Goodie, zagwarantowanie w styczniu oraz lutym 2018 r. wpływów w łącznej kwocie 1 000 zł miesięcznie oraz dokonanie w tych miesiącach po min. jednej płatności kartą lub Blikiem. Oferta wymaga akceptacji regulaminu oraz wyrażenia zgód marketingowych.

Złożenie wniosku do 20 grudnia 2017 r.
Credit Agricole
Promocja „Polacy wybierają Credit Agricole”.

200 zł dla zainteresowanych przenoszących konto. Dodatkowo należy złożyć wniosek o kartę debetową, dostęp do bankowości internetowej oraz wybrać wyciąg elektroniczny. Bank wymaga także zapewnienia wpływu w wysokości 3 000 zł przez kwartał. 
Klienci, którzy zagwarantują wpływ w wysokości  1 500 zł oraz spełnią pozostałe wymogi promocji, otrzymają niższą premię (100 zł) w ramach promocji „Przenieś Konto II”.

Złożenie wniosku do 31.12.2017 r.
ING Bank Śląski Promocja "100 zł za otwarcie Konta".

100 zł za otwarcie Konta z Lwem Direct lub Konta z Lwem Komfort z kartą debetową po złożeniu wniosku przez internet. Środki zostaną przekazane klientowi, jeśli zrealizuje on płatności bezgotówkowe kartą lub za pomocą systemu BLIK na kwotę min. 1 000 zł.

Złożenie wniosku do 30.11.2017r.
mBank Promocja: "Zyskaj z eKontem m".

110 zł premii za otwarcie eKonta m przez specjalny wniosek i spełnienie dodatkowych warunków w dwóch kolejnych miesiącach. Należą do nich zalogowanie się do aplikacji mobilnej i zrealizowanie ośmiu płatności kartą.

Złożenie wniosku do 30.11.2017 r.


Regulamin Promocji „Lepiej z eKontem – II edycja”
Zobacz regulamin promocji „Konto dla domu”
Zobacz regulamin promocji „Mobilna Premia”
Zobacz regulamin promocji „Korzystne konto”Regulamin Promocji "Polacy wybierają Credit Agricole"
"Regulamin Oferty Przenieś konto II"
Regulamin promocji „100 zł za otwarcie konta”
Regulamin promocji „Zyskaj z eKontem m”

Źródło: Bankier.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza